Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Škoda, že tu všichni jedou tak na půl plynu a mesidž je jak kdyby vám to po ránu někdo hulákal megafonem do ksichtu.

Zhasni a zemřeš (2016)

Naposledy mě takhle uráželo sledování prvních 10 minut Transformerů 5. Víc jsem tehdy nedal, ale tady jsem přece jen doufal, že se to zlepší a dodíval se... nezlepšilo.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Temer dokonale. Filmu nejvic ubira ten kontrast mezi genialne zinscenovanou realitou a relativne odflaklym cgi. Coz potvrzuji titulky, kde 3 min bezi crew jako za starych casu a pak 30s pofidernich cgi vfx housu.

Psí vojáci (2002)

O víc jak 15 později bych všem těm dvouhvězdičkářům doporučil na to mrknout znova.

matka! (2017)

Ještě, že jsem dopředu věděl, co mám ve filmu hledat. Napasováváním jednotlivých výjevů a dialogů na to málo, co o bibli vím, mě dokázalo, na rozdíl od prvních dvou třetinfilmu, docela zabavit. Jedna slušně gradovaná scéna stupňovité WTF nábožensko-fanatické historie lidstva to ale nezachrání.

Rampage Ničitelé (2018)

Čekal jsem totální hovadinu a tu jsem i dostal. Kupodivu to ale dával dohromady někdo při smyslech a Peyton umí pěkně opisovat od zkušenějších kolegů, takže mě vlastně zajímá, kam se tenhle řemeslník dostane dál.

Hrdina (2002)

Strhující chvilka filmové poezie, kterou kazí jen místy chybějící kontinuita ve střihu, ale to může být v DC opraveno. Tenhle film můžu už od dětství, tehdy jsem hlavně padal ze soubojů, ale dnes to dostává punc geniální nadčasové filmařiny.

Pod zemí (2014)

Přehled efektivní filmařiny s více či méně povedenými hororovými výjevy s minimálním rozpočtem a debilním scénářem.

Tiché místo (2018)

Jeden z mála filmů, který končí přesně v momentě, ve kterém by měl. To ale nemění nic na tom, že je to artově pojaté béčko a já se vlastně celou dobu nudil, protože jsem o ty dotyčné strach neměl, asi tím, že o nich nic nevím. Jako stylistické cvičení ok.

Hercules (2014)

Takhle role moc Rockovi nesedla, mel jsem pocit, ze pulku casu potlacoval svoje manyry, pro ktere je tak oblibeny. Kazdopadne filmu hlavne chybi nejaky uchopitelnejsi pribeh, takhle se pred nami odehrava serie navazujicich scen bez dumyslnejsiho propojeni. Ale nuda to zase neni, to ne.