Nejsilnější hlas - 2001 (2019) (epizoda)

Tady se ukázalo, jak je novinařina těžká, kór při takovéto mimořádné události. Prostě skvěle zahraný zákulisní pohled na 9/11. 93%

Nejsilnější hlas - 1995 (2019) (epizoda)

První epizoda přímo bombová! Russell Crowe herecky exceluje už od začátku. Moc se těším na další díly, i když si nechávám rezervu. 88%

Taková moderní rodinka - Marco Polo (2014) (epizoda)

Pobyt Dunphyů v hotelu by se klidně mohl vejít do jedné epizody a tak si myslím, že další scény už byly navíc. 82%

Narcos - Hodný, zlý a mrtvý (2016) (epizoda)

Po delší době díl plný zvratů. Akce proti Escobarovi nebyla (vyjímečně) neúspěšná díky informátorovi, nýbrž díky informátorovi informátora. Samotná scéna až moc akční, spoustu střelby, ale to může být jen mou konzervativností. Ale na to, že si tvůrci celou postavu Colonela Carrilla vymyslely si s ní dost vyhrály. Akčnosti navzdory je tu ale ještě jeden zásadní moment a to rezignace Eduarda, a.k.a. prezidentova poradce. Celkově slabší díl, který byl ale plný akce. K 5* mě donutily dvě hlášky: "Vracím ti ji." a hláška úplně nakonec od Judy Moncadové, ze které mi přešel mráz po zádech. Velmi slabých *****. 84%

Tajný život mazlíčků 2 (2019)

Pokračování vtipného animáku ze "skutečného života" a ještě povedenější. Lepší anekdoty, samozřejmě pár trapnějších tam je a dá se i občas předvídat, co se bude dít, ale co, přeci jen to je cíleno na mladší diváky. Zápletka ujde, alespoň je jasná. Hudba, no taková přehnaně hrající na city. Každopádně má to hlavně pobavit a zobrazit soužití lidí a zvířat. Titulkové scénky taky pobavily. 80% (viděno v kině)

Narcos - Náš člověk v Madridu (2016) (epizoda)

Opět plný počet hvězd. Po většinu dílu vypráví Murphy, Carillo se vrátil a začal, jako skončil. TVRDĚ A NEKOMPROMISNĚ! Tudíž se nám druhá série dostala do stejného tempa jako první už ve třetím díle. A třešnička na dortu bylo znovuotevření dějové linky mezi Stevem a Connie. 98%

Siréna - New World Order (2019) (epizoda)

Polovina dílu byla vlastně jen představa. Nebo jsem to jen nepochopil? Nevím, ale na poslední epizodu série mi to přišlo moc zmatkovité. 60%

Siréna - Sacrifice (2019) (epizoda)

To na co nás (diváky) celou druhou polovinu minulé epizody tvůrci naváděli, hned v této epizodě vyvrátili. Ale jinak opět povedený díl. 76%