Siréna - The Outpost (2019) (epizoda)

Výborný díl, doufám, že se bude tempo stupňovat. I když mé hodnocení může být ovlivněno tou dlouhou pauzou. 84%

Zmizelá (2014)

Skvělý psycho film po všech stránkách. 1. Obsazení. Zvlášť se mi líbili Ben Affleck a Tyler Perry. 2. Příběh. Tolik mindblowů a zvratů jsem už dlouho neviděl. Všechno přichystané do jediného detailu, i ty plynulé přechody do minulosti (první a poslední záběr naprostá bomba). Navíc film také zachycuje zkaženost společnosti (medializace případu). Bavil mě i slovník, který zněl jako inspirovaný Mafií. Rozhodně lepší než Se7en. 93%

Garfield 2 (2006)

Příběh dobrý, vtipy převládaly lepší, než ty trapné. I díky hodnocení překvapilo. Mínusem je určitě animace a nepodobnost lidí a komiksu. 50%

Sedm (1995)

Začátek byl skvělý, až na titulky, ty vypadaly jako z béčkového hororu. Motiv jasný, temný, k tomu to prostředí, herecké výkony a Morgan Freeman. Vše mělo logické vysvětlení, jenže pak přišel konec a Brad toho vraha prostě zastřelí? Kvůli tomu jsme čtvrt hodiny poslouchali jejich povídání si v autě. To mě zklamalo, proto o hvězdu dolů. 83%

Narcos - Cambalache (2016) (epizoda)

Jak já jsem byl naivní a myslel si, že 2. série bude poklidnější. Tato epizoda je jasným důkazem toho, že nebude a možná bych se měl připravit na ještě krvavější pokračování. Ta scéna, ve které zabili 7 "put" je pro mne zlomovým bodem. 85%

Narcos - Konečně volný (2016) (epizoda)

Skvěle nastartovaná druhá série a já doufám, že první díl nepřehypovali a já nebudu muset snižovat hodnocení. PS: Ten Stevův komentář na konci fakt neměl chybu. 93%

Narcos - Vzlet (2015) (epizoda)

Skvělý díl, koneckonců jako vždy. První polovina na klasických 90%, vyjednávání, ale druhá polovina zakončená bitvou a únikem všech Escobarových naprosto epická. 100%