• Krátkometrážní

Třicet jedna ve stínu (1965)

čaj místo třiceti sedmi a půl v lahvi, to by mě taky nasralo... ale že bych se kvůli tomu trávil, to zas ne... nicméně k věci: zahraniční herci mi do jisté míry trochu vadili - v tu dobu jsme měli jistě adekvátní a kvalitní alternativy v našich luzích, jejichž klapání ústy by souhlasilo s tím, co říkají... k příběhu není třeba moc dodávat - linie je poměrně jednoduchá a jasná, karty se postupně rozdávají v podobě lehce psychózních flashbacků a dramatický závěr je prakticky nevyhnutelný... filmu hodně prospívá hudba - Krautgartnerův jazzík příjemně místy odlehčuje těžší momenty, které naopak ještě umocňuje teskné vytí Marty Kubišové - dobrá volba. suma: audit byl, je a bude svinstvo, takže to chce mít flašku po ruce, ve který se nachází to, co má... k filmu se hodí ale i vzhledem k názvu a tematice spíš studený pivko. 70%

Ostrov příšer (2004) (TV film)

pro všechny, co si myslí, že je Carmen ukáže, mám vysvobozující SPOILER! - neukáže :-( ale nebuďte smutní... ;-) 10% [7. PFF Čakovická Be(´)čka]

Tokyo Gore Police (2008)

to byl zase výstřik... 30% [7. PFF Čakovická Be(´)čka]

Zapomenutý ostrov (2009) odpad!

brain damage alert... too late. odpad! [7. PFF Čakovická Be(´)čka]

Pěna zabiják (1985)

když už si člověk myslí, že ve filmu viděl vraždit snad úplně všechno... neměl by si to myslet. první hodinka sice hodně špatná, ale chce to moc nevypěnit a vydržet na úsměvné finále. 40% [7. PFF Čakovická Be(´)čka]

Kybernátor (2008)

Bé(há)čková Valerie, šťabajzna a platonická láska mého dospívání, takovej potenciál... a neukázala je... zrada! 20% [7. PFF Čakovická Be(´)čka]

Solární armagedon (2006) (TV film)

LUXUSNĚ tupé vědecké teorie, akce, prostě všechno. Nářez. Člověk se u toho dost zapotí. 20% [7. PFF Čakovická Be(´)čka]