• Krátkometrážní

13. komnata - 13. komnata Věry Martinové (2007) (epizoda)

kdyby neprojezdili půlku dokumentu autem, hledajíc místo nehody, a v druhé půlce paní Martinová neříkala ty nazpaměť naučené fráze tak okatě, šel bych s hodnocením tohoto dílu mé oblíbené série možná výš... :) navíc mi svým současným moderním image připomíná mou nenáviděnou nejmenovanou profesorku angličtiny z gymplu, takže nebrat! :) ...40%... k vidění zde

13. komnata - 13. komnata Věry Špinarové (2007) (epizoda)

životní historií věry provází šárka kubelková, dozvídáme se o vzestupu zpěvačky, jejím působení v několika kapelách, manželsví, obvinění z alkoholismu a dosud nevyřešené smrti jejího bratra... trochu mi vadilo, jak se paní špinarová místy nedovedla vyjádřit a překvapuje mě, že to tvůrci v dokumentu nechali... (emm, hmm, hmmpf, hmm...) - takže 70%.... k vidění zde: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1186000189-13-komnata/207562210800037-21.12.2007-21:10-vera-spinarova.html

13 mrtvých mužů (2003)

věžeňské akční porno nejtupějších rozměrů! místy natolik stupidní, až se člověk fakt musí smát. a když vás nepobaví "film", přečtěte si oficiální text distributora :-D prostě luxus. 10% [2. PFF Čakovická Be(´)čka]

13. znamení (2000) odpad!

ne, ne, ne, ne, NE, NE a NE! ... sakra, na víc se prostě nezmůžu :-) evidentně už mám z těchto perel úplně vygumovanej mozek. odpad! [2. PFF Čakovická Be(´)čka]

168 hodin (2006) (pořad)

po norah jones moje druhá nejoblíbenější nora ;-) 80%