Království ohně (2002)

Draky mám rád a zas tak špatné v daném žánru mi to nepřišlo. Viděno několikrát a stále baví proto 3,5*

Jeepers Creepers (2001)

Exkluzivní záporák. Jeden z mých nejoblíbenějších hororů i když zpracování je spíš béčkové i tak hodně bavilo,super nápad. 3,5*

Jurský park 3 (2001)

Po výborné jedničce, slabé dvojce přichází totálně stupidní trojka. Nekvalitně udělaní a do reálného prostředí špatně zasazení dinosauři, vypatlaní dospěláci bez špetky inteligence a hereckého nadání, které nakonec zachrání dítě a neuvěřitelně hloupý příběh za který by scénáristi měli přijít hned o místo. Takovou patlaninu jsem dlouho neviděl. Tolik nelogických a absurdních scén se jen tak nevidí plus ten konec to prostě mluví za celý film. Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení, asi by jste lidi měli přestat fetovat, protože takovej brak, kterej těží jen ze značky si 62procent fakt nezaslouží. Z celého filmu si odnesete jediné ponaučení = pokud pojedete někdy na ostrov plný zabijáckých dinosaurů nezapomeňte jet sami beze zbraně, případně si vezměte píšťalku na raptory a všude pobíhejte jako zmatení králíci a řvěte u toho jako debilové, ale nebojte se jestli jste někomu nevzali vajíčka tak se vám nic nestane a nebo se vyráchejte v hovnech dinosaura a ostatní predátoři vás nechají na pokoji. Jen pozor na 15ti metrového dinosaura, kterej k vám připlave pod vodou (i když na plavání vůbec nemá uzpůsobené tělo), aby si pak stoupl a stál po "kotníky" ve vodě.... Hlavně, že vám to stmelí rozpadlou rodinu a na konci vás zachrání (jako vždy) americká armáda. Scénka s raptorama no comment. Větší kundovinu jsem dlouho neviděl. 1* za Neilla

Příšerky s.r.o. (2001)

Mistrovské dílo plné humoru. Přesně tohle chci vidět,když jdu s dětmi do kina :D

Gladiátor (2000)

Nádherná podívaná, skvělý soundtrack, výborné kostýmy. Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. 5*

Purpurové řeky (2000)

Skvělý thriller zabitý stupidním koncem. Velká škoda.

Kostka (1997)

Výborná myšlenka a na svou dobu skvělý horor, ale zpětně musím zkritizovat horší herecké výkony a hloupé chování postav. 60%

Spawn (1997)

Béčkově udělané, bohužel, ale na ten ročník co čekat. Spawn má obrovskej potenciál a už teď se těším na nové zpracování s J. Foxxem a dnešními triky.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Nechápu jak mohl Spielberg po skvělé jedničce natočit tak hloupé pokračování s ještě hloupějším scénářem... Všeho je víc, ale za to je to o dost horší. Čekal jsem to minimálně o stupeň lepší, škoda.