• Fantasy

Kdo hulí, ten umí (2001)

Film bych doporučil jen lidem co rádi hulí. Zbytku se to asi nebude líbit. Je to totální chujovina. Kdybych si tento film pustill tak ve 13nácti, tak bych se nesmírně bavil. Ale teď jsem se nasmál jen u pár joků. Ale film mě nenudil a dost rychle utekl, takže jsem se vcelku i bavil. 55%

Já, Simon (2018)

Na začátek uvedu že tento film se mi opravdu líbil. Co se týče homosexuálů ve filmech tak mi snad v každým filmu doposud vadili a vždy si říkám proč to skoro do všech filmů sakra cpou. Ale kupodivu v tomto filmu, kde je hlavní postava gay mi to vůbec nevadilo. Možná je to tím že jsem si hlavní postavu dost oblíbil už na začátku a díky němu jsem si až teď vlastně uvědomil, jak to mají homosexuálové v životě těžký. Co se týká děje tak je to klasická středoškolská teen romantická komedie (chodí se do školy, jsou tam různý partičky, někdo uspořádá party, hlavní postava se do někoho zamiluje… atd., atd). Ale upřímně ne v každým takovým filmu tohle šlape. Ne vždy jsou tam tak dobré postavy, dobrý humor a dobrý konec. Ale zrovna u tohoto snímku si myslím že to fungovalo. A hlavně tento film mi úplně změnil pohled na homosexuály, takže proto jdu s hodnocením výše, než bych z počátku čekal. Hodnocení: 80%

Mizerové II (2003)

Přiznávám se, že tento film jsem dost dlouho odkládal. Ani nevím proč, ale prostě jsem na něj neměl nikdy moc náladu. Ale o to víc mě tento snímek překvapil. Dvojice Smith a Lawrence je boží. Ta chemie mezi nimi je neskutečná. Co se týče děje tak není ničím extra originální, ale tak je to akční film, takže se ani nemůžu divit. Ale Mizerové 2 mají fakt dobrou a originální akci. A na rok 2003 dost dobrý vizuální efekty. Je vidět že Bay na tom rozhodně nešetřil. Ale tento film funguje i skvěle jako komedie. U scén jako: Bazén, likvidace myší, přejíždění mrtvol, prohledávání mrtvol (obzvlášť holka s umělými prsy), návštěva šéfa po extázi jsem se fakt extrémně nasmál. Ale nejvíc co mě dostalo byl kluk, který přišel vyzvednout Lawrencovu dceru na rande. Tuhle scénu si budu pamatovat snad do konce svého života. Takže co se týče děje tak ten nám nepřinesl nic nového, ale zase akční a komediální prvky byly tahouni tohoto snímku. Celkové hodnocení: 85%

Dokonalé rande (2019)

Na tento film jsem narazil při nedělním nudném odpoledni na Netflixu, a tak jsem si řekl že to zkusím. Nic jsem od toho nečekal. Spíše naopak jsem předpokládal že to bude další stupidní teen kravina. A ona je. Ale vcelku zábavná kravina. Hlavní hrdina je vcelku sympatická postava, a to platí i o hlavní hrdince. Ale už od začátku je vám jasné, jakým směrem se film bude vyvíjet a jak film nakonec skončí. Tento film vlastně kompletně vykrádá film Všem klukům, které jsem milovala. Zápletka je skoro jako vytisknutá kopie. Ale i když jsem tento film viděl po filmu Všem klukům…. Tak mě film Dokonalé rande bavil asi ještě o trochu více (tak o 5 %). A to asi jen kvůli lepšímu obsazení. Hlavně tedy herečka Laura Marano, která je opravdu dost sympatická a pěkná. Takže asi ona tu úroveň obsazení zvedala nahoru. Ale jinak fajn film, který ani nijak extra nenadchnul, ale ani nezklamal. Prostě průměr. 65%

Lady Bird (2017)

Tento film jsem čekal úplně jiný. Čekal jsem nějakou komedii plnou klasického klišé, ale vcelku mě překvapilo že film je spíše reálný jako z normálního života. Ale vůbec mi to nevadilo. Kupodivu jsem byl snad i rád že je snímek trochu originální od klasických filmů z prostředí středních škol. Prostě si tento film na nic nehraje, a to se mi dost líbilo. Hlavní postava je docela sympatická, ale občas jsem fakt nechápal její myšlení. Ale film byl dobrý a zajímavý. Celkový hodnocení: 70%

Rande naslepo (2017)

Naprosto úžasný příběh u klukovi, který si jde za svým snem. Myslím si, že Němci se můžou tímto filmem dost chlubit. Celkově se mi hrozně líbí myšlenka tohoto filmu. Jdi si za svým snem i přes všechny překážky. Říkáš nejde to? Tak borec v tomto filmu, který má oční vadu a vidí jen 5 % co normální člověk je živým důkazem že to jde. Říkáš je to jen film? Ano je, ale je založen na pravdivé události, takže opravdu velký RESPECT chlapovi, o kterém je tento film natočen. Skvělý film a rozhodně to někdy zkouknu ještě jednou. Možná i víckrát. Fakt jsem hodně překvapen. 95%