• Fantasy

Avengers: Endgame (2019)

tešil som sa na endgame čakal som že polovica filmu bude kecania takže to nebude až taká bomba ako infinity war ale očakával som že tomu dám aspoň 9/10 ale toto si nezaslúži viac ako 6/10 thanos je bez tej rukavice so všetkými kameňmi silnejší ako bez nej porazil naraz thora (ktorý bol trochu z formy) kapitána ameriku s thorovym kladivom (dalšia pičovina ako mohol kapitán amerika z toho kladiva zosielať blesky? to kladivo bola iba zbraň nezosielala blesky to robil thor lebo je boh burky alebo bleskov alebo čoho a neviem o tom že by kapitán amerika bol tiež boh) a ironmana ked mal všetky kamene tak ho thor skoro zabil s tou novou zbraňou a teraz??? nema žiaden kameň ale dokáže poraziť naraz všetkých troch ešte k tomu tam potom rozjebal aj captain marvel načo vôbec potreboval tu rukavicu ked bez nej bol ešte silnejší? ten finalný suboj nič moc ešte do toho tam davali nesmrtelneho thanosa bez kameňov je tam veľa dalších chýb ale prvé dve hodiny filmu sa skoro stále iba rozprávalo a nudil som sa iba párkrát čo tam kecali o hovne takže to sa im musí nechať že vedia diváka nechať pozerať 2 hodiny rozprávania pri ktorých sa iba pár krát nudil. Ten thor pol hodinu to bola sranda ale potom už to bolo trápne to čo sní spravili celkom sklamanie ten film 6/10 keby tam tie 2 hodiny filmu neboli celkom ok tak by to bolo ešte menej naštastie tam neboli žiadne cringe vtipy ako v celom filme captain marvel

Captain Marvel (2019) odpad!

pičovina z tesca za päť korún úplne trápne cringe vtipy na tom sa môže zasmiať fakt iba decko alebo človek pod 70iq alebo skoro všetci ľudia 35+ ak je vážne vtipné to že za captain marvel príde jeden človek a povie jej pod sa biť 1v1 bez schopností a ona ho svojimi schopnosťami odpáli 3 metre do dialky ak je toto vtipné tak sa vážne bojím ísť zase do kina a takých vtipov bol bohužiaľ celý film akcia nudná jak môj život jediné dobré na tom filme boli efekty to je všetko ak endgame dopadne tak isto tak zbohom marvel nedá sa to hodnotiť inak ako odpad ľudia čo dávajú viac ako 3 hviezdy by sa mali zamyslieť či ten film bol fakt tak dobrý...

Skleněný (2019)

film bol podľa mňa skoro dokonalý ten plot twist na konci bol geniálny až na to že sa tam rozpoltený a vyvolený skoro stále iba škrtili čakal som trochu lepší súboj medzi nimi a to že na nich nabehli iba štyria swaty so štítmy bolo tiež slabé ale inak tam bolo všetko skvelé 9,5/10

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

prvych šesť serií boli vyborne 10/10 ale potom to začalo byt horšie a horšie jedna seria 8/10 druha 6/10 bolo to celkom natahovane ale celkovo by som dal hodnotenie 8,5/10 lebo prvych 6 serií boli fakt skvele

Venom (2018)

čakal som že to bude poriadne nadupane akciou a aj dosť strašidelné pretože obsah je napisany Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor ale strašidelne to nebolo vôbec akčne tiež moc nie ani thriller ani sci-fi bola to hlavne komédia čakal som anti-hrdinu ale spravily z toho komediu ktora bola aspoň celkom dobra dufam že 2 časť bude lepšia ale aj tak to bolo celkom dobre lebo som sa smial skoro cely film 7/10