Muž na laně (2008)

Absolutně úžasné bláznovství, splněný sen báječného snílka, toto je nejen "jiný" dokument, ale i opravdu zajímavý pohled na lidskou povahu a její zákoutí. Škoda, že jsem nemohl tehdy být u toho. Vřele doporučuji

Na divoké vlně (2012)

Pokolikáté už honěj hoši vlny? Ale vždyť je to jedno, hezké záběry, milý Jonny Weston, sympatický svalovec Butler, trocha romantiky, pěkná muzika, krásná panoramata. Co víc si přát na nedělní odpoledne. Dobrý, jednoduchý film, který doporučuji a ne abyste řekli, že už máte těch co dělaj vlny plný zuby;-)

Mistr (2012)

Jedna za Joaquina a jedna za Philipa, za film nula. Škoda, že se oba páni herci nesešli u nějakého lepšího tématu. Dobrá muzika, divná atmosféra. Nedoporučuji, vlastně ano těm, jenž mají dvě a půl hodiny nazbyt.

Pí a jeho život (2012)

Barevný spektákl, milé a mírumilovné, zároveň tvrdé a syrové. Ještě, že to Ang nepřehnal, v tom barevném spektru se mohl klidně ztratit jak v zahradním labyrintu. Velice dobrý výkon mladého hlavního hrdiny, hezká muzika, výtečné triky. Tenhle film vám vřele doporučuji.

Argo (2012)

Ben Affleck se stále zlepšuje, co bude dál? Tenhle film se povedl, Ben omezil salutování na minimum což bylo filmu ke cti ani nepostavil film na násilném vysvobození komandem. Nevím jestli film pomůže porozumnění islámu, nebo jej spíše ostatním ještě více oddálí, ale je mi to jedno. Dobré herecké výkony, pěkná muzika, odporní arabáši. Výborná a vyjímečná atmosféra filmu mne dostala. Výborné doporučuji

Transamerika (2005)

Navrhuji Felicity Huffman dodatečně na Oscara za hlavní roli. Fantastický výkon. Zajímavé téma, zábavné, milé, chytré. Výborný soundtrack. Vřele doporučuji

Slova (2012)

Kýč, ale svět filmu potřebuje romantické kýče plné lásky, přátelství, zklamání, bohatsvtví, pochopení, nenávisti. Dobrý film jako vystřižený z amerického snu o citu a úspěchu, pádu, štěstí a náhodě. Dobrý Cooper, výborná Saldana, milý Irons, nesympatický stárnoucí Quaid a divná nevýrazná Wilde, pěkně vystavěný příběh založený na logice. Krásná muzika. Tento film vřele doporučuji

Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Pokud chcete vidět soubor reklam, běhajících lidí jak při průjmu, trapných dialogů a nevtipných hlášek pusťte si tento slabý snímek. Po poměrně nadějném prvním dílu se podařilo paní Poledňákové zničit prakticky vše. Paní režisérka, autorka a scénáristka vnesla do filmu svoji nervozitu, schizofrenii a nevkus. Tento reklamní šot vřele nedoporučuji, pokud si nechcete zkazit názor na soudobý český film

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Absolutní, úžasné, povedlo se. Milý film o přátelství a lásce. Skvělí Logan Lerman, Ezra Miller a neskutečná Emma Watson. Doba let osmdesátých let je blízká mému srdci a muzika mi vychází z duše. Jemný příběh s hlubokým citem. Doporučuji vřele, užijte si.

Sedm psychopatů (2012)

Pro mne uplně zbytečný film s dobrými hereckými výkony, dobrým soundtrackem, který promarnil svoji šanci. Slabotka. Nedoporučuji