• Thriller

Sviňa (2020)

Film, který zanechal dojem. Vražda Jána Kuciaka byla něco neuvěřitelného. Smutné. Lidi jsou svině...ne všichni samozřejmě.

Chalífát (2020) (seriál)

Co na to říct. Zůstal divný pocit, smutek, bezmoc... Kromě slabšího prvního dílu, kde se se všemi divák seznamuje, se seriál rozjíždí hodně dobře. Napínavá podívaná až do konce.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

Naprostá bomba. Kvalita opravdu hodně vysoko, za mě lepší než třetí série. Nepřemýšlím nad chybami, nad neprůstřelným velitelem ochranky... Už se těším na pátou sérii.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Nemám ráda španělskou tvorbu a už vůbec ne filmy o lupičích apod. Na tenhle seriál jsem dostala tip od borce jménem EvilPhoEniX . Vysmála jsem se mu, že tohle se mi nemůže absolutně líbit. Ale klobouk dolů. Prostě bomba. Nezklamala mě ani jedna série. Profesor a Berlin jsou TOP. I ta španělština má najednou něco do sebe. Ještě se mi u žádného seriálu nestalo, abych hltala každý díl. Hodně dobrý. A hejteři, kteří čumí na celý seriál a dávají jednu hvězdičku každému dílu (no někdy dají dvě) a musí komentovat každý díl, mají asi tak nudný život, že musí hledět na něco, co stojí podle jejich názoru absolutně za hovno. No každý ať se se svým časem zachází jak chce... PRO NAIROBI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Outsider - Tigers and Bears (2020) (epizoda)

Takový závěr??? Proč nám to děláte? Nemůžu se dočkat dalšího dílu...Takové napětí jsem už dlouho nezažila. Je to úžasný seriál s podmanivou hudbou.

V síti (2020)

Obrovský respekt před tvůrci tohoto dokumentu a před třemi herečkami, které zvládly svoje role dokonale. Bylo mi jich chvílemi opravdu líto... A ti chlapi na druhé straně obrazovky? Jsou to zasraní ubožáci. Odporní chudáci. Každý by se měl dozvědět, jestli má někoho takového v okolí. Kdyby nějakej takovej zmrd otravoval moje děti, osobně bych mu utrhla čuráka. Nechápu, jak někomu může vadit, že vznikají různé skupiny, kde se ten odpad společnosti někdo snaží identifikovat. Doufám, že se jim podaří zidentifikovat všechny a budou mít "trochu" znepříjemněný život. Jeden jedinej týpek byl slušnej...hodně pobavil. Jsi borec, kluku :-) PS: Sorry za drsnější slova, ale jak jde o takové zmrdy, tak se neovládám!!!

Outsider - Foxhead (2020) (epizoda)

Jsem nadšená víc a víc.... Akorát mě štve, že budu muset zase týden čekat na další díl.

Zaklínač (2019) (seriál)

Nečetla jsem knížku a ani nehrála hru. Možná proto jsem nadšená. Henry Cavill je podle mě jako Gerald dokonalý...to jeho mručení je tak sexy :-) Těším se na pokračování.