Pouze stateční (1965)

Príjemný film odohrávajúci sa v období 2. svetovej vojny, v ktorom americké lietadlo havaruje na ostrove, ktorý už obývajú uviaznuté japonské jednotky. I napriek tomu ze dôveryhodnosť a koncept nedáva zmysel, tak je to zábavné. 6/10

Monsiňor (1982)

Film premárni dve hodiny pokusom nájsť zmysel, ale bez úspechu. Herecké obsadenie robí, čo môže, a snaží sa oživiť tieto jednorozmerné postavy, ale úplne sa im to nedarí. 4/10

Hellboy: Královna krve (2019)

Nový Hellboy si medzi prehnanými úbohými efektmi, hlúpymi dialógmi a všadeprítomným, otupujúcim násilím zaslúži svoj vlastný špeciálny kruh v Danteho pekle. 4/10

Návrat bažantů (1983)

Les Charlots sa snažia a tento film nie je až taký prúser. I napriek tomu tento film nie je dobrý. 3/10

Les Charlots en délire (1979)

Les Charlots už nie sú originálny ani vtipný. Už sú, len trápny. 1/10

Polibky z Hongkongu (1975)

So smútkom musím priznať, že film nebol dobrý. Les Charlots ma v tomto filme sklamali. Paródia na Bonda nefunguje. 2/10

Čtyři sluhové a kardinál (1974)

Aj keď sa tieto dva filmy pravdepodobne natáčali v rovnakom čase, tento je určite slabší ako prvý diel. I napriek tomu som si film užil. 6/10

Bažanti jdou do boje (1974)

Je to príjemná groteska komédia. Šarm Les Charlots stále funguje a ich gagy ma bavili. 7/10