• Krátkometrážní

Živí mrtví - Hněv (2018) (epizoda)

Bylo to něco jiného. Takové finále jsme tu ještě neměli, celé se to táhlo v takovém předvídatelném duchu. Ze začátku jsem se obával, zda je to dobrý krok k zakončení války. Celý boj se Spasiteli byl takový divný, jako bych nevěděl vůbec svoje pocity z toho, prostě jsem koukal bezeslov. Překvapil mě Eugene se svými slepými náboji ale něco takového jsme od něj museli určitě čekat po tak dlouhé a zrádné nespolupráci. I ten souboj Ricka s Neganem jsem čekal takovej větší, zkrátka nemělo to svou šťávu. Ale nakonec to skončilo s Neganem ještě dobře, na to jak mohl dopadnout, za což jsem rád. Na začátku 7. série jsem ho přímo nesnášel ale postupem času se z něj vyklubal superzáporák kvalitami a humorem určitě lepší než Guvernér. Prostě se z něj stala jedna z mojich oblíbených postav a jsem rád že události tohoto dílu přežil. Jinak díl je samozřejmě plný akce, která snad nikdy neomrzí. 88%

Vlk (1994)

Film je sám o sobě taková kravina, až mě to celou dobu bavilo 😀 85%

Kubula a Kuba Kubikula (1986) (seriál)

Zábavná dětská pohádka, na kterou jsem se vždy ve Večerníčku těšil. 85%

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Na začátku je spousta akce, která ale nakonec postupem upadá a na scénu spíš vchází nudné povídání. Po druhé půli musíte neustále dávat pozor a berlivě sledovat jinak se moc nebudete chytat a v samotném ději se ztratíte. Námět je to určitě dobrý, ale v příběhu ne až tak dobře zpracovaný. Film má nějaké ty nedostatky. 65%

Živí mrtví - Nenech nás sejít z cesty (2018) (epizoda)

Dobrý, dobrý, střílení na Simona a ostatní Spasitele je dost přehnaný, páleji to do nich cca z 10 metrů a skoro nikoho netrefěji, vážně? Jinak super 85%