Azareth

obyvateľ toho najpálivejšieho pekla

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 6.1.2018  23:14

Neverím, že Valentine je chorý menej ako tento film.

• 6.1.2018  23:12
    Hungry Bitches (2007)

Hoci som videl len 1-minútový trailer, nedá mi neohodnotiť tento humus.

• 6.1.2018  13:55

Kto by čakal, že z dlho očakávaného hororu sa stane nízkorozpočtová vykradacia sračka? Pre mňa aspoň upozornenie, že by som nemal všetko odčítavať z trailerov. odpad!

• 20.12.2017  23:49

Film hodnotím kladne hlavne diky tomu, že film sa ani trochu nebojí. Usadiť ako hlavných hrdinov kuchárov v blázinci, v ktorom sa vzburili psychopatickí vrahovia, násilnici a čo ja viem čo ešte rozhodne nie je zlý nápad. A aj napriek tomu, že vraždy sú mimk záber a kamera sa sem trasie, bavil som sa. A to rovno 4-krár!

• 20.12.2017  23:42
    Kingdom Come (2014)

Okej, na rovinu. Film je sračka. Scenár je otrepaný klasických klišé, herci toho ukážu viac v pornu a divák sa neraz chytá za hlavu kvôli chovaniu postav. Keď si to tak uvedomujem, nie je to zas až tak zlé - atmosféra je viac než slušná, vystrašil som sa a celkovo to nie je až také hrozné.

• 20.12.2017  23:37
    Bang, bang, seš mrtvej! (TV film) (2002)

Viac než dobré herecké obsadenie, mierne depresivný tragický scenár, dobrý námet aj kamera. Nie je to môj obľúbený film, ale určite by aom ho mohol doporučiť každému (hlavne ľudom pod 19)

• 20.12.2017  23:33
    Náš vůdce (2008)

Minimálne film s géniálnou zápletkou, skvelým obsadením, takmer bezchybným scenárom a jedným z najprepracovanejších koncov, ktoré som kedy videl. Tiež je to jeden z tých filmov, ktoré neurazia ani po päťašesdesiatom zopakovaní.

• 20.12.2017  23:25
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Klasická disney show pre malé fanúšičky. Za to je asi jediná, na ktorú som si čas od času, sám od seba pustil aj ja.

• 20.12.2017  23:23
    Jessie (TV seriál) (2011)

Nikdy som nebol fanúšikom týchto Disney show, musím však povedať že Jessie je jedma z tých lepších.

• 20.12.2017  22:58

Tak toto bola hrozná blbosť plná efektového a digitálneho bordelu. Bavilo ma to však a nikdy by som nemohol nadávať na film určený deťom.

• 17.12.2017  23:00
    Uteč (2017)

Toto bol pre mňa osobne veľký zážitok a už dosť dlho ma žiadny horor neprekvapil ako tento (ak nepočítam úplne odlišný Train to Busam). Perfektná atmosféra, výborní herci, bezchybný seriál.. Na pár otázok som žiaľ odpovede nedostal, ale na tom už rozhodne repríza

• 17.12.2017  22:57
    Ledová smrt III (2010)

Tento prequel si ale tvorcovia odpustiť mohli. Všetko zlé, čo obsahovali predchádzajúce diely sa tu akoby zdvojnásobilo či dokonca ztrojnásobilo a celá atmosféra bola jediným pohybom hodená do koša. Jediné pozitívum je akurát krátky záber na srnku. Ale čo mám z troch sekund, keď film trvá 90 minút?

• 17.12.2017  22:52

Pokračovanie sa mi páčilo o trochu menej než jednotka, no kvalita sa ani trochu nezmenila. Mínusom je len zdvojnásobené hlúpe chovanie postav.

• 17.12.2017  22:50
    Ledová smrt (2006)

Za mňa určite spokojnosť. Konečne som po dlhej dobe videl slasher, ktorý sa môže pyšniť svojou dokonalou atmosférou. To chovanie postav si ale odpustiť mohli..

• 2.12.2017  23:58
    Krutá rasa (2006)

Nejaké to gore a Michelle Rodriguez. Nebolo to zlé, ale nič čo by ma nejak šokovalo.

• 2.12.2017  23:57

Zlatý stred. Nie veľmi presvedčiví herci a za vlasy vyťahaný scenár z toho robia nič viac, než priemerný film, o ktorom by som už o týždeň nevedel. Stráta času to ale nie je.

• 2.12.2017  23:54

Nechcel by som byť v koži hlavných postáv a asi ani nikto. A táto skutočnosť ako jediná udržiava tento film ešte nad hladinou prepadu (a odpadu). Na rovinu - herci hrajú príšerní a scenár je akoby vyhrabaný z koša. Aspoň že na prostredie sa dalo pozerať.

• 2.12.2017  23:50

Barbara Steele je jednou z najznámejších hororových ikon a tiež aj moja veľmi obľúbená herečka. Práve vďaka tomuto filmu som ju spoznal a toho času neľutujem. Skvelá atmosférická gotika, ku ktorej si každý nájde vlastnú cestu. Spokojnosť.

• 2.12.2017  23:48

Kingovu knihu som nečítal a hoci filmová verzia ma pár nedostatkov, ostala pre mňa veľkým prekvapením. Chlapci to hrajú veľmi dobre a doprovod či soundtrack je tiež veľmi dobrý. Perfektne natočený kúsok, u mňa spokojnosť.

• 2.12.2017  23:44
    Rare Exports (2010)

Dobrý film, ktorý neurazí a nenadchne. Herci hrajú dobre a nápad tiež ušiel, hoci ako horor toho veľa neponúkne, ja na to pôjdem strednou cestou.

• 2.12.2017  23:42
    Vysvobození (1972)

Otec a jeden zo zakladateľov jedného žánru, o ktorom vie veľa z nás - hixploitation. Kultová záležitosť so skvelou atmosférou, výbornými hereckými výkonmi a legendárnym banjo duelom.

• 2.12.2017  23:39

Človek si to možno neuvedomí, ale tento na prvý pohľad obyčajný snímok má myšlienku a silný príbeh. Svojou kvalitou síce len priemer, ale inak dobrá záležitosť.

• 2.12.2017  23:36
    Leon (1994)

Leon je dnes kult, ktorý pozná snáď každý človek, na svet privedený v roku 2003 a skôr. Perfektne natočený snímok so skvelým hviezdnym obsadením - Jean Reno, Natalie Portman, Gary Oldman

• 2.12.2017  23:33
    Iluzionista (2006)

Tak to bola ilúzia! - Skvelý Norton a Giamatti nám predviedli naozaj veľký výkon a ja, tupá guma, som im na to celé skočil. Ak si chcete nechať prekvapenie na koniec, môžete sa kľudne vypnuť aby ste nespravili tú istú chybu ako ja.

• 2.12.2017  23:29
    Memento (2000)

Skvelý Guy Pearce, skvelý Nolan, skvelý.... film. Naozaj vymakaný film, ktorý by som mohol odporúčiť snáď každému. Mňam.

• 2.12.2017  23:26
    Nepřítel (2013)

Nadpriemerný film, ktorý stojí za pozretie ale nemusí sadnuť každému. Poriadne zamotaná lovestory, ktorú len máloktorý divák pochopí.

• 2.12.2017  23:23
    Gran Torino (2008)

Gran Torino je jeden z tých filmov, ktoré ma neomrzia ani keď si ich pozriem 2krát, 3krát či rovno 6krát. Perfektne natočená dráma so skvelou pointou. Jeden z TOP!

• 2.12.2017  23:21
    Guilty Crown (TV seriál) (2011)

Prvá polovica je bezchybná - skvelá akcia, výborné postavy a jednoducho správna ukážka či vzor kvalitného mecha anime. Druhá ale zmení smer, hlavnú postavu som si stihol znenávidieť a všetko je inak. So záverečnou epizódou spokojný nie som. Lenže každý diel sa mi páčil a každý diel má niečo do seba. Postavy som si obľúbil snáď všetky (hlavne Inori, Daryl a Yahiro), hudba je perfektná a animácia taktiež. Jedna z mojich najobľúbenejších anime sérií. Prečo nedať plný počet?

• 2.12.2017  23:15
    Bob a Bobek na cestách (TV seriál) (2003)

Bob a Bobek, Tom a Jerry, Lolek a Bolek - tieto 3 menované rozprávky pozná takmer každý čech či slovák. Sú mnou obľúbené a ako dieťaťu mi ukázali, že svet rozhodne nie je len o zlom a že môžeme všetci, svojou silou vytvoriť mier. Toto sa mi však nepáčilo na toľko, aby som mohol hodnotiť kladne. Nie je to záživné tak, ako starý Bob a Bobek, čo nie je ani trochu dobré. Moju priazeň si to nezískalo, zlé to ale nie je.

• 2.12.2017  23:10
    Uvnitř (2007)

Priemerný francúzsky počin. Nebolo to zlé, ale tiež som z toho nebol 2 týždne mimo. Herci hrajú primerane a gore je fajn. Pár nedostatkov to ale má.

<< předchozí 1 2 3