M3GAN (2022)

Už když jsem viděl trailer, přišla mi na mysl otázka, na kterou jsem ovšem po celou dobu trvání filmu nedostal odpověď. Má vagínu? Nejblíže k rozřešení oné záhady byl Brandon. Když ji povalil na záda, tak jsem myslel, že ji začne anatomicky prozkoumávat, ale on ji ten pyčus začal akorát fackovat. Nu což, alespoň tím vzniklo nové přísloví: Tak dlouho se M3GAN fackuje, až se ucho utrhne. No snad se odpovědi dočkám ve druhém díle.

Resident Evil: Rozklad (2008)

O takové grafice si tehdejší počítačové hry mohly nechat jenom zdát.

Vampírky (2012)

Film je typická německá sračka, kterou jsem se ani nenamáhal dokoukat. Nicméně od těch dvou upírek bych se (nebo spíš si ho) nechal vysávat everyday. Hlavně tedy od té blonďaté.❤️

Žáby k zulíbání (2006)

Die wilden kleine deutsche Huren k opíchání. Toto ovšem platí jen pro tento první díl trilogie. Snad jedině Jette Hering byla fuckatelná ve všech třech filmech.

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXXII (2021) (epizoda)

Simpsonovi sice už nějaký ten pátek nesleduji, ale když jsem se dozvěděl, že se v tomto čarodějnickém díle paroduje můj oblíbený Kruh, neodolal jsem a rozhodně toho nelituji.

Zakletá třináctka (2004) (TV film)

Zakletá třináctka - no: Patricii, tenkrát ještě Solaříkové, sice bylo už asi 16, nicméně na těch 13 docela ještě vypadala, tedy stále v té době byla celkem píchatelná.