Alois Nebel (2011)

Příběh je dosti temný a záhadný jako ta mlha z hor, ale má svoje mouchy, dlouho jsem si musel zvykat na pomalou naraci. Zato animace (rotoskopie) mě překvapila. Vytkl bych snad jen "plavající" obličeje, ale jinak jde o excelentní a v cze přelomový snímek a je úžasné, že zde něco obdobného vůbec vzniklo

Amerika: Film (2021)

Je to šílenost a přitom i trochu nuda. Ale těch pár frků a gore scének stojí za to.

Angry Birds ve filmu 2 (2019)

mnohem vtipnější a povedenější nežli jednička, která byla také dobrá, ale samotná scéna, kdy jsou ptáci v převleku, je humorem někde ve vesmíru. Doporučuji všem, kdo se chtějí s dětmi zasmát :)

Arcane (2021) (seriál)

Hru jsem nehrál a ani nebudu, ale lepší animace snad neexistuje. Velká věc!

Balerína (2016)

velmi povedené, dojemné, napínavé. Je vidět, že is menším rozpočtem se dají dělat divy

Blade Runner: Black Out 2022 (2017)

nádherný kraťas, který vznikl k velkému celovečeráku jako předfilm a navíc od tvůrce animatrixu, co víc si přát jako milovník sci-fi a animovaných filmů |:)

Byl jednou jeden... vynálezce (1994) (seriál)

Byl jednou jeden - ŽIVOT byl úžasný, je to čirá nostalgie z dětství, stejně jako ČLOVĚK. VESMÍR je nádhera, skutečná odysea, objevitel podobně, ale VYNÁLEZCE, to je nejvíc!

Duše (2020)

Po Insideout další úžasná a hluboká Pixarovka. Potlesk! :)

Grinch (2018)

jeden z nejlepších animáků poslední doby. Výborná animace, Vánoční nostalgie a vtipný a akční story. Velká spokojenost!

Gumballův úžasný svět (2011) (seriál)

Tohle si pouští děti na cartoon network? Ježkovi oči! Bláznivé, popkulturní, divoké a ten náš dabing! Svatá prostato! 9/10