Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Solidne zvladnute, reči o zlom spracovaní vôbec nepripadáju do úvahy, všetko je prefekne zložené dohromady. Snímok je ladený do veľmi príjemných farieb. Nenápadne strihom pripomína deadpoola, ale to nieje nič co by prekážalo a som rád za ponúknutú pohostinnosť a uvedomujem si že snímok mohol byť omnoho horší. Čo sa týka rečí komunity kritikov o suicide squad 2, tak tie považujem za mimoreálne bezpredmetné, jedna sa o veľmi slušnú zábavu. 8/10 feministiek odporúča.

Papírový dům: Fenomén (2020)

Celkom príjemný film o filme ktorý naplní očakávania, dozviete sa nové detaily a zaujímavosti o priebehu nahrávania vášho obľúbeného seriálu, a otom predovšetkým išlo... Kvalitne zvládnutá práca ktorá si zaslúži 9/10

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

Štvrtou sériou potvrdili absolútnu dominantu žánru, vplyv netflixu je vidieť na prvý pohľad, všetko nabralo na sile a jedna sa o prvotriedny lokálny produkt ktorý ľahkosťou dobije svetovú metu. Niesom schopný iného hodnotenia ako 10/10.

Rytmus: Tempos (2020)

Vskutku solidne spravený dokument ktorý krásne doplňuje znalosti verejnosti nielen o hlavnom hrdinovi ale aj o celej slovenskej hiphopovej kultúre. Osobne patrím medzi ľudí ktorý sledujú Patrikovu tvorbu už dlhé roky. Dopredu som očakával značnú časť záberov ktoré opisoval v mnohých textoch, vôbec to však neprekážalo. Ak by som to mal zhrnúť tak sa pripravte na dávku motivácie a na skladbu krstný otec vo filmovej podobe. 9/10

Barva z vesmíru (2019)

Jaaaaaj, no kde by som začal. V prvom rade snímok mi prišiel extrémne dlhy a nezáživný. Od začiatku som začal hľadať koniec tejto ukrutnej tragédie. Nicolas Cage špatný ako vždy, nech si hovorí kto chce čo chce, ja toho herca nemám rád. Scénar stojí za starú Belu, bolestne spracované, originalita v nedohľadne jednoducho horor jak my byť. 3/10 za psa.

Jak vycvičit draka: Návrat (2019) (TV film)

Veľmi podarený a pútavý bonusový obsah po ukončení skvelej trilogie. Počas slabšej polhodiny sa človeku vôbec nechce nudiť a dokáže to celé zvládnuť na "jeden nádych". 4*

Papírový dům (Netflix verze) - Aikido (2019) (epizoda)

Ja mam proste pre tento seriál slabosť, inak si neviem vysvetliť prečo každá časť si odo mňa odnáša päť hviezd a hodnotenie desať alebo deväť z desať :D Zase neskutočná nálož, rád fandím starým postávam a nové sa mi nezastaviteľne dostavajú pod kožu. 9/10

Papírový dům (Netflix verze) - Jsme tady zas! (2019) (epizoda)

Chutný predkrm. Začiatok úplne iný aký sme doteraz videli, chvíľami som pochyboval o tom či sledujem správny seriál, no aj tak som rád za podanú zmenu. Samozrejme kvalita sa drží na zabehnutej nadprirodzenej úrovni a stále nechápem ako mohli zajebať niečo tak perfektné. 10/10