Naše světová válka (2014) (seriál)

Já tak kritický nebudu. Tohle neměl být dokument, ale mikroválečný film, který měl navodit hrůzy války. Hrůzy války jakou svět do té doby nepoznal a to ve všech myslitelných ohledech. Tomu odpovídá poněkud videoherní ladění a "dnešní" soundtrack. Za mě dobrý a tankánovej díl skutečně potěšil. Rozhodně to může kdokolivv shlédnout bez újmy na zdraví.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Docela mě to bavilo. Navíc Mary bla bla je o kus hezčí než v parodii na VěC. Takže tak.

Mlčící hvězda (1959)

dneska už to moc nefungule, ale na to že je to staré 50 let, je to v pohodě.

Osm hrozných (2015)

Další z řady podivncý a hodně ukecaných westernů. Hudba skvělá a finále grandiózní, ale pochopím, když to někdo spláchne do hajzlu :)

The Whisperer in Darkness (2011)

Je to dobré, hodně dobré, ale mohlo to být skvělé. Ubrat míň keců. Zbytečně tím kazí tempo. Zvolený závěr taky nebyl nutný takový jaký je. Jestli budou točit Hory šílenství tak nevím, jak a s kým :D. Jinak super.

Ong-Bak 2 (2005)

Příběh plytký a minimalistický jako byste se zkoušeli najíst z pětikoruny, ale ten zbytek je ultimátní. Bojové scény nemají konkurenci a snesou srovnání prakticky s čímkoliv. Super.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Převeselá taškařice, která se nebere ani trochu vážně. Dneska už trochu vyšumělé, ale pořád to pobaví. A Trashe je skvělá :D

Železná srdce (2014)

Sakra váhám jestli tři hvězdy za tu hodně přitaženou finální battle ( ta je hodně mimo) a nebo čtyři hvězdy za celkovou špinavou, blátivou a krvavou atmosféru. Nadšení pro věc zvítězilo, ale bylo to vážně těsně.