Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Místní hype nesdílím, ale bylo to v pohodě to jo. Hardy se pomalu, ale jistě stává mým oblíbeným hercem. Jinak to byl můj nejdražší němý film odehrávající se v poušti, kde asi panuje věčné přítmí aneb na 3D už mě nikdo v životě nedostane ani kdyby lístky rozdávali zadarmo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Sorry, ale mě to už v půlce přestalo bavit. Což je předpokládám špatně. Navíc jsem se celou dobu těšil, že někdo sejme toho otravnýho trpasličího sráče, co chtěl prcat elfku. Popravdě trpaslíci byli dokonale zaměnitelní a Thórin Dubový štít (proč proboha Pavéza???) nevýrazný a nudný jak salát bez zálivky. Celé je to vlastně nezslané nemastné a bez chuti. Bohužel, zázrak se nekonal.

Fortress: Pevnost strachu (1992)

Já mám tyhle devadesátkový opusy prostě rád. Tehdy se točily blbé filmy s nadšením a elánem, dnes se točí sta milionové blbustery jen pro peníze. Rozhodně mě to neurazilo a to je to starý skorem čtvrt století.

Sebemilenec (2013) (TV film)

Něco do sebe to má, ale je to k uzoufání předvídatelné a bez špetky jakékoliv invence. Možná kdyby byl konec víc vyhrocený. Dulava příjemně překvapil.

Lazebník sibiřský (1998)

Nezamilovat se Julie Ormond muselo být opravdu náročené :) Akorát by mne zajímalo, kde vzala americká armáda plynové masky v roce 1905.

Gravitace (2013)

WOW a ve D to musela být naprostá bomba. Trochu mimo mi přišla ta ubrečená linka, ale jinak rozhodně super věc.

Hrůza pod zemí (1994)

Ano! Tohle je dokonalý CAMP, tak hrozné až je to dobré :D Naštěstí to má krátkou stopáž takže to skončí dřív než to začne být nesnesitelné.

Věc: Počátek (2011)

Slaboučké a nelogické, Carpenter může zůstat klidný. Jeho VěC je stále nepřekonaná!

Někdo to rád horké (1959)

Jo bylo to v pohodě, ale zase to nepovažuji za bůhví jaký zázrak.

O Všudybylovi (1976) (TV film)

Ve všech ohledech průměrná pohádka. Ve které je princezna nesympatický rozmazlený spratek a královna ji svou krásou hravě strčí do kapsy.