300: Vzestup říše (2014)

ANO! Jsou zase zpátky! Nudno dodat, že Themistoklés není zdaleka tak drsnej jako byl Leonidas a jeho kamarád nepamatujusiméno-es v Mathesonově podání mi byl opět nesymaptický a protivný. To ale vůbec nevadí, Artemes to zachraňuje, nejenže je to kus pěkné ženské (Themistokles to s posilováním evidentně přehnal a zkurvil si hydrauliku) ještě jsem jí ten psychopatismus opravdu věřil..90%

Člověk proti zkáze (1989)

Ano! A nejhorší na tom, je že je v tom filmu řečeno několik věčných pravd. Třeba jako, že mi češi si neumíme vládnout. Škoda, že ten film takhle zapadnul.

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (TV film)

Brilantní - perfektní scénář, perfektní herecké výkony a silný příběh. A všemu vévodí Adamíra, který svého Brenzkeho vystřihl s naprostou dokonalostí. Po dlouhé době opravdu silný filmový zažitek.

Pozemšťan (2007)

Všechno je možné.... Aneb všechno stojí na nápadu. Tohle může natočit úplně kdokoliv za pár šušňů. Tak proč nemůže něco takového vzniknout u nás?

Stav obležení (1998)

Jak vizionářské... (proto jsem nadhodnotil a chtělo by to zkrátit stopáž)

Pro hrst dolarů (1964)

Já jsem asi vysypu plný zásobníky, mně se to líbilo velmi a moc. Jani, vždyť je to padesát let starý. Ukaž mi dneska film, který bude koukatelný za deset let a tady se jedná o půl století. A navíc mám rád westerny :D

Skála (1996)

Jeden z nejlepších devadesátkovejch akčňáků !!!!!

Sherlock (2010) (seriál)

Ano! Nejsem sice bůhvíjakdobrým znalcem SH, ale tohle mi sedlo jak prdel na hrnec. Cumberbatch je dokonalej protivnej kokot a Freeman mu k tomu velmi zdatně sekunduje (tím nemyslím, že by byl taky kokot). Trochu jsem měl problém s Moriartym, jeho až hysterický projev mi ze začátku dost vadil, ale pak jsem si řekl proč ne, aspoň tvoří skutečnej protipól Holmese...