Volejte Saulovi - Namasté (2020) (epizoda)

Z nejlepší vedlejší postavy Perníkového táty, se stal nejotravnější protagonista seriálu jakého jsem kdy viděl. Saula už mám fakt plné zuby. Nebýt Mikea, Nacha a jiných skvělých dějových linek, tak už se na tenhle seriál dávno nedívám

Záchranáři (1977)

Docela nuda, na to že je to první Disneyovka která dostala pokračování.

Jackie Brown (1997)

Michael Keaton je podle mě druhý nejlépe hrající herec v tomto filmu, což mě docela překvapilo, jelikož minule jsem si ho moc nevšiml. De Niro mi přišel po prvním zhlédnutí jako nejlépe hrající herec, ale teď mi jeho výkon připadal slabší. Pam Grier nemám rád a nemám rád Jackie Brown. Samuel L. Jackson mi přišel trochu slabší, než v jiných filmech, je možné že mi to připadalo kvůli té jeho postavě (namyšlený kretén, který vás sere do konce filmu). Robert Forster je bezpochyby nejlepší herec, i přesto že s tou jeho postavou jsou tam někdy opravdu trapné momenty. Zápletka je nudná a i děj filmu není zrovna moc zábavný. Režijně to taky není perfektní. Ujde to, ale od nejlepšího Tarantina to má hodně daleko.

Střihoruký Edward (1990)

Role která dostala Deppa na vrchol. Winona Ryder, asi její nejlepší role a rozhodně nejznámější (škoda že nehrála v tom Kmotrovi 3). Vrchol Burtonova nejlepšího období(1988-1994), ale vrchol Burtona samotného je podle mě Velká ryba. Burton se tu divákovi vysmívá a ukazuje jak to ve skutečném světě chodí.

Velká ryba (2003)

Vrchol Tima Burton. Asi nejmíň Burtonovský film z celé jeho filmografie. Myslím že čím víc je Burton nohama na zemi, tím víc to pomáhá kvalitě jeho filmu. Nejzábavnější životopis který jsem viděl, aby taky ne když ho režíroval Tim Burton

Warrior (2011)

Životní role Nicka Nolta, Joela Edgertona a Toma Hardyho. Nejlepší Film Gavina OConnora a možná i nejlepší sportovní film. K filmu nemám prakticky co dodat, sportovní drama která vás chytí a nepustí.