Kdo přežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (série)

Doufám, že jednou všem pisálkům na ČSFD spadne jedno velké lejno na hlavu a pak bych je poslal do války, aby si uvědomili, že ty jejich sračky co tu píšou jsou mimo mísu. TOP150: Ben, Chrissy, Devon, Mike, Joe

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Za 1. ujasněme si jednu věc Johnny Fairplay, Russell > Sandra- vždy vyhrála naprosto omylem. Parvati zajímavý hráč, ale byla tuhle sezonu spíše příživník. Rupert je sympaťák, ale je jasně loutkou Sandry, která ho donutí vždy udělat to co chce ona. Russell je frajer, ale tady byly momenty kde mě trochu zklamal. Trochu mě štve že nedokázal přijmout prohru, ale porota byla extrémně ublížená v čele s Rupertem a Danielle. Chyběl mi starý Coach, ale ten nový je sympatičtější. Jerri dobrá holka a docela sympaťačka, ten hate byl v minulých sezonách docela neoprávněný. Vítěz je takový jaký je, ale lepší než Parvati.

Kdo přežije - Markézy (2002) (série)

Gabriel naivní a absolutně šílená strategie, sám se popravil. Gina milá holka, však měla extrémní smůlu, ale mě se vždy líbila víc než Kathy, ale co už. Boston Rob v téhle sezoně totální had, ale načrtnul, jak by se tato hra měla hrát, však Tagia Aliance Vol 2 ho dostala. John=Richard Hatch leader, ale docela manipulátor, ublíženec a hysterka. Zoe=Kelly W. zráde a začal ostatním podlézat, však nikoho neobelhala. Tammy=Sue babochlap, s nervama a nečekanými výbuchy vzteku, navíc s velkou dávkou pokrytectví. Rob D.=Rudy čestný chlap, který dodržel vždy své slovo, však bohužel si ho nikdo nepamatuje. Sean R. pokrytec, hysterka, uplakánek, strašně mě sral a neustále, když měl jít, tak vždycky musel mít dramatické výstupy, tak otravný...... Paschal velmi dobrý taktik, ale kameny mu zlomily vaz, takže bohužel nevyhrál, ale nebýt těch kamenů, tak je jasný vítěz. Kathy, měla štěstí narozdíl od Giny, ale hrála taky velmi strategicky, však měla problém zachovat chladnou hlavu, taky založila alianci, která převzala moc a ne Vecepia. Neleh docela nepopulární, ale mě bavila, i přes některé divné momenty s bonbonem, však rozhodně, lepší než druhá finalistka. Vecepia absolutně nejhorší vítěz, otravná, nudná, přelétavá ani ne moc dobrá diplomatka, však uraženost poroty dosáhla nebeských výšin v čele s Tammy. Oblíbenci: Paschal, Kathy, Gina, Neleh- Antagonisté: Rob(kokot z Bostonu), Sarah (plastická držka), Sean(uplakánek) TOP150: Rob M., Kathy, Sean R., Vecepia, Paschal, John C.