teddinka1

teddinka1

• 12.2.2015  17:25
    Mystérium sexu (TV seriál) (2013)

No, první řada byla super. Ale ta druhá? Mám pocit, že tam lítají měsíce, roky... měla jsem mnohokráté pocit, že sem snad něco musela vynechat, nějaké díly chybí? Cože co? ... Nehledě na to, že tak nějak teda zapomínají lidi stárnout kolem a tak. +1 Libby narostly koule

• 15.8.2012  11:29
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Postava agenta Coopera je super. Jinak sem se s tímto seriálem více nesžila a koukám na to spíše ze setrvačnosti. Na mě je tam až moc přehnaných scén a dialogů. Ale Duchovny je sexy baba :-D

• 16.5.2015  21:47
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

První řada má český dabing, který je naprosto bezkonkurenční :) A rozhodně to není pro děti. Na Disney bych to nečekala.

• 9.9.2014  13:23

Jestli nás někdy napadnou mimozemšťané, zavolejte Tomovi Cruisovi... Né, vážně. Originální mimozemšťané, poměrně originální pojetí příběhu a konec umožňuje poměrně hladce navázat na další díl (pokud je Cruise nyní Omega).

• 8.3.2011  15:59
    Na vlásku (2010)

Místy vtipné poznámky, docela rychlý dějový spád, sympatické postavy i jejich hlasy. Děj předvídatelný - ovšem, vždyť je to pohádka!

• 11.12.2010  13:04

Tady mě Josh Hurnett velice překvapil, mile překvapil.

• 4.4.2008  16:16

Člověk se až děsí, co vše lidi dokázali udělat pro to, aby vyhladili "špínu", aby se zavděčili národu, ... Zfanatizovaný národ... Každou příležitost nacisté dokázali využít pro svůj prospěch, dokonce i smrt chlapce (, který byl na této prestižní škole zesměšňován), který statečně skočil na bombu, a tak zabránil smrti celé jeho třídy... Prý že to udělal pro národ, pro stranu a hlvně pro Hitlera, pro jejich vůdce... Otec vyhrožuje vlastnímu synovi smrtí, protože jeho syn na Napole si dovolil napsat sloh, ve kterém líčil, že zlo je on sám, chlapec, který považuje zabíjení nevinných lidí za ukrutné... Prestižní škola, tvrdá, neúprosná, vychovávajícíbudoucí vůdce Říše, budoucí tyrany, zabijáky, vojáky, SS jednotky... Film nebyl dokonalý a ani se o to nesnažil. Vylíčil, co měl. Vylíčil, surovos, krutost, váhání některýchmladých chlapců nad činy, jež jim přikazovali, ...

• 17.8.2012  23:27

Klidnej film s příjemnými protagonisty. Ale ačkoliv jsem věděla, že je to dle pravdivých událostí, něco mi říkalo - bože, to je tak otřepaný. Ona ztratí paměť a ona ho nechce a pak ho zase chce. Ale vesměs se mi to líbilo a jako romantický film bez přehnaných hloupostí a extrémních klišé. Mně osobně by se to líbilo nějak více agresivně sestříhané a více vyprávěné (jak začíná Leo na začátku, že člověk je definovám vzpomínkami).

• 7.8.2012  12:50

Samozřejmě takováhle idylka, bohužel, nepotká každého. Ale aspoň z toho neudělali tak ukňouranou a žalostivou story, Je to celkem svižné, vtipné. Rozhodně od toho nečekejte komedii, u které se napláčete smíchy, nečekejte ani žalostivý příběh, po kterém budete chtít poslat příspěvek do nadace pro postižené.

• 2.1.2015  13:44

Tak tak. Dalo se na to koukat. Neokoukané tváře, žádní Karlové Gottové apod.

• 28.4.2013  11:05

Líbily se mi postavy, ale bylo to zbytečně roztahaná a nabubřelé.

• 31.10.2014  15:08
    Nešika (TV seriál) (2011)

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí...

• 21.1.2015  12:20

Pohádkové zpracování biblického příběhu. Lesk, intriky, lži, nenávisti, ale hlavně láska a víra.

• 25.7.2008  11:20
    Notting Hill (1999)

V tomhle filmu je Huge neodolatelný :-)

• 10.9.2014  12:37

Najednou ten film skončil... Čekala jsem fakt víc. Něco. A taky mohli vybrat hezčí herce, když už sme se měli dívat na jejich soulož.

• 25.7.2008  14:10

Prý u toho filmu asistovala její mamka, aby nebylo nic vidět :D

• 8.10.2008  21:33

Skvělé!

• 2.3.2010  14:24

Nadčasová komedie.

• 16.3.2014  12:35

Dojemný příběh, krásná animace, nádherná francouzština.

• 1.2.2009  18:29
    O.C. (TV seriál) (2003)

Všechno krásné a dokonalé... brr

• 14.10.2012  13:07

Jo, tak takovýhle styl já velmi můžu. Zamotané a až v posledních okamžicích vlastně zjistíte, o co jde a kdo by to mohl být :-)

• 11.8.2008  08:33
    Odplata (1999)

Těžko říct, jestli by jeden člověk zdolal celou mafii, ale Melovi se to povedlo a to bravurně :-)

• 21.7.2009  00:17
    Odpor (2008)

Minimálně jednu věc James Bond neumí - mluvit rusky. Příšerné, vůbec nechápu, proč tam ty dialogy dávali, když mu není rozumět ani zbla... A nepochopila jsem, proč a za jakým účelem byly ty dialogy používány. Kdyby byl celý film anglicky, bylo by to lepší.

• 30.3.2009  22:29
    Old Boy (2003)

Film, jež mne zaujal. Postupné rozplétávání záhady, které vyústilo v naprosté zoufalství a šílenství. Pravdou je, že sem nečekala takto relativně šťastný konec. Vůbec celý film byl tak trochu překvapením :-)

• 24.9.2013  22:45
    Omar (2013)

Má to spád, zápletku poměrně komplikovanou, nádech nebezpečí, lásky, zklamání, vysílení...

• 19.3.2012  10:40

Velmi osobitý ne nezařaditelný snímek. Prázdnota, vychýlenost, divné počiny, které chápe jen právě psychicky narušený a přehnaně důvěřivý Barry a nakonec i Lena.

• 9.9.2007  23:05

Povedená pohádka nad očekávání.

• 7.7.2008  10:02

Musím to znova shlédnout.

• 6.5.2008  10:10
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Hvězdičku zapár hodbrých herců, i když jich je zde škoda.

• 19.7.2013  14:00
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

Zatím rozkoukávám druhou řadu, kde je téma první světové války alfou a omegou. První řada mě příliš nezaujala, příliš ideální a slazené, vše dobře dopadlo vždy. Tak doufám, že se tam začne odehrávat nějaké to drama. Musím však pochválit dobovou výpravu, v jistých případech i reálné vyobrazení šlechty a poddaných.