Dvanáct měsíčků (1992) (TV film)

Známý námět, mimojiné velmi oblíbený, jenže to zpracování... No, aspoň, že to není dlouhé :-)

Einsteinova velká myšlenka (2005) (TV film)

Líbilo se mi, že to nebylo pouze o Einsteinovi, ale i objevech, které patřily jeho předchůdcům. Velmi jsem se divila, že zmínili ženy, které byly v tehdejší době dost opovrhovány a prakticky se o jejich objevech neví. Dokument nezachází do přílišných detailů fyziky, a proto je vhodné i pro lidi, kterým toto téma není až tak blízké.

Elfen Lied (2004) (seriál)

To bylo tak roztomilý :-)

Elysium (2013)

Pláče-li Vaše srdéčko po sci-fi, které končí dobře i špatně a není přeplněné všelikými velkolepými 3D efekty... i pro milovníky francouzštiny a neandrtálské angličtiny se vyžití najde ;-D Čekejte klasickou zápletku :)

Evoluce (2001)

Kdyz mi bylo 10, tak sem to doslova hltala, obri slizsky brouk pozirajici mozky >D

Fargo (2014) (seriál)

Fakt nejsem na detektivky alá Kriminálka Las vegas, Sběratelé kostí atp., ale tohle je prostě dobré. Vlastně to není ani možná tak detektivka. A Martin Freeman je prostě okouzlující. B. B. Thornton je naprosto skvělej. jediný, kdomi trochu vadil, byla Allison - měla furt takový umučený a utrápený výraz.

Faunův labyrint (2006)

Neoslovilo mě to. Jinak krásná fantazie děvčete, ...