teddinka1

teddinka1

• 29.7.2012  19:40

Zatím nevím, jaké hodnocení tomu dát. Záporák Bane v podání Hardyho je naprosto skvělý, to Batmanovi chybělo - někdo, kdo se umí pěstně porvat (dokonce to vypadalo dobře a přesvědčivě), navíc jeho postavu Nolan, dle mého, pořádně promyslel. CatWoman se docela povedla, Anne umí hrát a její kočičí obrovské oči se na to hodí. Film má pár nečekaných, ale řekla bych trapných zvratů a některé jsou očividné už od začátku (viz happy end). Na můj vkus až moc srdceryvných dialogů a "amerických" klišé. Když ale odpustíme od toho, tak film samotný se vrátil spíše ke komixu ("logické chyby" které můžeme zapomenout, jelikož je to komix), ačkoliv v Gothmanu nastane skutečně anarchie (a nikdo v zimě nenosí zimní bundu kromě Bana :-D). V tomto případě si myslím, že se u postavy Batmana měl držet více původního komixu.

• 15.7.2012  18:44
    Stud (2011)

Takže vlastně chlápek za 30+ let nikdy skoro nikoho neměl rád, nemluví a skončí u něj každá? No, nevím, asi to není můj typ. Nehledě na to, že je to děsně depresívní, se mu konečně někdo začne líbit, tak aby to diváka dojalo a soucítil s hlavním hrdinou, tak to dopadne špatně... Tohle není ani trochu odraz života ani trochu. Možná nějakého jedince, což z toho nedělá vůbec žádný filosofický film, ten chlap prostě nikomu nevěří, neumí se nikomu otevřít, tak by si měl zajít k psychologovi.

• 16.4.2012  20:59

Oddychová romantická komedie.

• 10.1.2012  20:03
    Super drbna (TV seriál) (2007)

Takové starosti bych chtěla mít. Dobře se kouká na krásné, bohaté, mladé lidi bez povinností. Ačkoliv je to úplně o ničem :)

• 9.12.2011  00:33

Byla jsem na tom v kině a neočekávala jsem od toho extra moc. Pár dobrých momentů, krásné auto, občas nějaký ten vtip. Oddychová komedie :)

• 26.8.2011  03:29
    Grandhotel (2006)

Viděla jsem to několikrát a vždy mě to pobaví.

• 26.5.2011  06:27

Mně se to líbilo. Koukali jsme na to spolu s přítelem. Čekali jsme, že to bude nějaká pitomá americká komedie. Ale nakonec to bylo celkem něžný film. Pravda, americké prvky tam trochu byly. Navíc jsem nedávno četla knihu od pana Virapena, proto mi téma okolo farmace přišlo trefné, i když čekala jsem, že ho rozvedou trochu více. I tak to působilo velmi příjemným dojmem.

• 10.5.2011  10:57

Neoslovilo mě to. Jinak krásná fantazie děvčete, ...

• 18.11.2010  17:20

Film splnil to, co jsem očekávala.

• 20.9.2010  08:14

Akcni vecicka, kde si nejen Arnold sam ze sebe dela srandu :)

• 29.8.2010  15:33
    Poldové (2010)

Ja se pobavila :) Vtipne momenty, rychly dej, melo to spad. Popravde receno, od K. Smithe bych takovyto zanr necekala, ale za posledni roky me uz tolikrat prekvapil, ze je to jen dobre :)

• 16.8.2010  17:54
    Počátek (2010)

Skvele promyslene, ale na druhé zhlédnutí to ve mě zanechalo dojem, že je tam dost mezer.

• 22.7.2010  23:04

No, co, po dlouhy dobe americke horove becko >]

• 22.7.2010  22:58
    Evoluce (2001)

Kdyz mi bylo 10, tak sem to doslova hltala, obri slizsky brouk pozirajici mozky >D

• 22.7.2010  22:45
    Za plotem (2006)

Peknej animak s poucenim nakonec >]]

• 22.7.2010  22:41
    Avatar (2009)

Podivana pro celou rodinu. Podle me hlavni myslenka, vteleni se napul ochrnuteho marinaka do tela supertvora, mela vetsi potencial...

• 25.1.2010  23:16

No, je pravda, že sem koukala a čekala, kdy se něco stane. Nestane. Ani překvapením nebylo odhalení prince dvojí krve, bylo to tak nějak patrné, kdo četl/viděl předchozí díly. Prostě předloha, ze které se dalo vymáčknout, co se dalo.

• 8.11.2009  17:34
    Bobule (2008)

Pěkná, nevtíravá, romantická komedie.

• 13.9.2009  16:38
    Rande (1997)

Krásný romanticky tragický příběh s nádhernou Liv Tyler, která celému filmu propůjčuje tak jemnou melancholii svými jemnými rysy a smutnými oči. I když příběh není nijak originální a ani zvláště né nepředvidatelný, což se od takové romantiky snad ani nečeká, mně sedl a i trochu si "pohrál" s mými city.

• 25.8.2009  22:10

Rozhodně to není film, který by ve mně zanechal jednoznačný dojem, ba naopak dojem velmi zmatený a neucílený.

• 21.7.2009  00:17
    Odpor (2008)

Minimálně jednu věc James Bond neumí - mluvit rusky. Příšerné, vůbec nechápu, proč tam ty dialogy dávali, když mu není rozumět ani zbla... A nepochopila jsem, proč a za jakým účelem byly ty dialogy používány. Kdyby byl celý film anglicky, bylo by to lepší.

• 10.6.2009  12:32
    Home (2009)

Nádherné záběry, jak ty odstrašující, tak ty, co nám mají říci, že si máme svého domova - své Země - vážit. Bohužel, kontrastní obrázky doprovázené velkoduchou hudbou na mě udělaly větší dojem, než to, co paní vypravěčka povídá... Sice je to srdceryvné a varující, ale slyšela jsemjiž podobné fráze, řeči, varování tolikrát, že sem ten text chvílemi ani nevnímala.

• 16.4.2009  22:53

Ač jsem se dívat nechtěla, milenecký pár v podání A. Baldwina a M. Ryan mě k obrazovce přitáhl a musím přiznat, že jsem to hltala. Holt občas je zapotřebí nějaké té pravé mladé romantiky.

• 30.3.2009  22:31

Těšila jsem se hrozně moc, ale pak to nebylo naplněno. Samozřejmě nezklamal humor, ale spíš námět s přehnanou romantikou.

• 2.3.2009  10:02
    Yes Man (2008)

Nebýt Jima, tak ten film nemá šťávu a je to jen další nudná romantická komedie. Takhle to získalo šmrnc díky jeho vtípkům a zběsilým kouskům...

• 2.3.2009  10:00

Film splnil má očekávání. Podle ukázek a komentářů jsem nečekala nic víc, než film mohl nabídnout.

• 1.2.2009  18:29

Jemná, zábavná, chvílemi dojemná komedie.

• 1.2.2009  18:27
    Kalendář Míši a Ríši (TV pořad) (2008)

Ještěže moje jméno není v kalendáři :-D

• 1.2.2009  18:27
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Někdy to pobavilo, jindy unudilo.

• 1.2.2009  18:18
    Spolužáci (TV seriál) (2006)

Chvílemi jsou tam opravdu velmi vtipné scénky, jindy zas vůbec. Celkový dojem je takový, že se na to ráda podívám, když je volná hodina ve škole ;-)