Brutální Nikita (1990)

Francouzský film je vždy o lásce. Skvělý herecký výkon.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Moje očekávání to splnilo. Naprosto šílená jízda, která nenudí (i když jisté motivy se opakují z Mad Maxe 2)

Velká šestka (2014)

Povedená zábava, která má vtáhnout děti do světa techniky (i když erealisticky :))

Rick a Morty (2013) (seriál)

Tak tohle je naprosto skvělej animák - NE PRO DĚTI! Mix South Parku, Happy Tree Friend, Futuramy a Simsnovejch, Beavis and Butthead, ... a vůbec asi všeho. Ne, nebojte, není to žádná kopie (aspoň ne ničeho, co jsem viděla teď), jen je to prostě skvěle cáklý a hlášky jsou neskutečný. A je to sprostý :)

Mystérium sexu (2013) (seriál)

No, první řada byla super. Ale ta druhá? Mám pocit, že tam lítají měsíce, roky... měla jsem mnohokráté pocit, že sem snad něco musela vynechat, nějaké díly chybí? Cože co? ... Nehledě na to, že tak nějak teda zapomínají lidi stárnout kolem a tak. +1 Libby narostly koule

Kód Enigmy (2014)

FIlm je to líbivý, uhlazený, neprovokující, ladně plyne a ladně skončí. Samozřejmě že Turing byl "jen" algoritmik a matematik a teoretik, ale nelze mu upřít přínos do vědy (kdo z Vás zá centrální limitní větu? A kdo věděl, že je Turingova?)... Dobře natočený, super výprava. Osobně mi chybělo trochu toho válečného dramatu (dalo by se využít a trochu diváky mistifikovat, ne? :))

Grand restaurant pana Septima (1966)

Povedená komedie a jak bývá zvkem, plná kaskadérských kousků, zajímavého prostředí a osobitých postav.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Příběh není až tak originální, ale jak tu někdo psal níže: nomakeup přístup z toho dělá o něco lepší a příjemnější a uvěřitelnější příběh.

Na hraně zítřka (2014)

Jestli nás někdy napadnou mimozemšťané, zavolejte Tomovi Cruisovi... Né, vážně. Originální mimozemšťané, poměrně originální pojetí příběhu a konec umožňuje poměrně hladce navázat na další díl (pokud je Cruise nyní Omega).

Hvězdy nám nepřály (2014)

Je to doják. Ale docela jim to člověk i věřil a vžil se do toho.