• Fantasy
  • Pohádka

Bláznivá střela (1988)

Šílená parodie na snad všechno. Připravte se na bláznivou jízdu vedenou bláznivým policistou. Jeho mise řeší tím nejbláznivějším způsobem. A každý kdo se s ním setká, toho brzy lituje. 😀 Herecké výkony trhlé. 😀 Herecké obsazení TOP! Doporučuji. 👍😀 Hvězdiček 5

Madam Web (2024)

No, jak tohle shrnout? Název je dám o sobě debilní. Ze začátku se nic dít nebude, a později se to také vůbec nezmění. Na film budete koukat s otevřenou pusou, děkovat že jste na to nešli do kina. Tohle může bavit, no nevím koho. Byl v tom docela zmatek. Holky byli občas dost otravné, a téměř nic tu nefungovalo správně. Herecké výkony průměrné až podprůměrné. Herecké obsazení neznámé. Soundtrack super. Poznámka: Asi se nám jako ukázala další postava se super schopnostmi. 🤔 Poznámka: Pokračování je více než jisté. Hvězdiček 1

MAFIA: The City of Gamers (2024) (amatérský film)

Skvělá práce. Tohle už není amaterské video. Škoda že honičky nemohly být reálnější kvůli reálnému provozu. Poznámka: Docela nostalgie, musím říct.

Bodyguard na volné noze (2023)

Jako film neurazí ale ani diváka neoslní. 🤔 Všechno je průměrné. Humor zde více méně chybí. I když jedna scéna ve sprše... 😀 Hvězdiček 3

Pokémon - Létající Sunyshoreská Věž (2010) (epizoda)

No to je blbost. 😀 Ach jo. Tady nefunguje fyzika ani za mák. Rakeťáci se zase předvedli. Brok zase balí sestru Joy a policistku Jenny. 🤣

Ricky Stanicky (2024)

No, nezahrávejte si s imaginárními přáteli. 😀 Tohle se dobře zvrtlo. 🤔 Pokud se vám něco nepovede, hoďte to na Rickyho Stanickyho. Ale co když ho jednou bude někdo chtít vidět? Všechny ty jeho činy po světě. Jak to ale udělat, když ta osoba neexistuje? Na zbytek si počkejte. Docela vtipné momenty a scény. Hlavní tahoun je tady herec John Cena. Zbytek nic moc. Poznámka: Šéf dělá zajímavé gesto. Počkejte si na to. To stojí za to. 🤣 Poznámka: Zasmál jsem se opravdu jen u té jedné scény. Takže hodnocení snižuji. Jinde to prostě už komedie nebyla. V žánru chybí ještě drama. Poznámka: Čekal jsem více vtipných scén. Hvězdiček 4

Létání pro začátečníky (2023)

Tak tohle se nepovedlo. Alespoň ne jako komedie. Zasmál jsem se jen jednou, a nejspíše ještě omylem. Čekal jsem více, mnohem více. Hlavně pak v letadle. Hvězdiček 1