• Fantasy
  • Pohádka

Austin Powers - Goldmember (2002)

Zajímavé herecké obsazení. Ten začátek mě dostal. Opět skvělá jména děvčat. Humor se zde opakuje. Scény průměrné, ale hlášky super. Poznámka: U jedné scény s fontánou, jsem se vážně bavil. 😄 Doporučuji shlédnout s titulky forced. Hvězdiček 3

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Začátek je vážně překvapivý. Tedy úvodní scéna. Pak je to už klasika. Film si drží stejné tempo. Hláška: "Pěkný Dudomety." 😄 Poznámka: Ty jména žen jsou super. Hlášky jsou super. Ale hláška: "Vykuř si prdel Powersi." Je TOP! 😄 Hvězdiček 3

Austin Powers: Špionátor (1997)

Už úvodní scény říkají, že to bude prima podívaná. Takový pořád nadržený James Bond. 😄 Poznámka: Scéna s vakuovou pumpou je TOP! 😄 Poznámka: Scéna na záchodě je TOP! 😄 Hláška: "Ukaž svému hovnu, kdo je šéf." 😄 Závěrečné scény jsou vtipné. Nic nebude vidět. 😄 Hvězdiček 3

Knight Rider - Legenda se vrací - Knight to King's Pawn (2009) (epizoda)

Tohle bylo zajímavé. Problém je v tom, že těchto dílů je vážně málo. K.A.R.R. je prevít. Michael Knight se dozví také zajímavé věci. Nadace má teď lepší vedení. Co bude dál?

Poldové (2010)

Super nápad na scénář. Tohle se povedlo. Od 30. minuty je to jízda. A všichni si vedou skvěle. Je tu parádní zlodějíček, co vytáčí všechny kolem sebe k nepříčetnosti. 😄 Dva poldové, co mají své problémy. Jednomu něco chybí, a druhý se cítí podvedený. Některé scény a hlášky jsou super. 😄 Herecké výkony super. Herecké obsazení TOP. Soundtrack TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Jaké povolání se v dalším díle hodí pro naše teenagery? 😄 A podaří se jim odmaturovat? A co se stane, když do školy dorazí inspekce? Opět pořádná jízda. Bohužel tu jedna postava chybí. 👎 Je tu i hodně hluchých míst. Zkrátka to už není ono. Poznámka: Je to poslední díl, kde se rozloučíme se všemi. Další díl by neměl smysl. Hvězdiček 3

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Když něco schováváte, bacha kam to schováváte. 😄 Hláška: "A popište, co se stane." 😄 Některé scény jsou až dokonalé. Thajsko se bude otřásat v základech. Krávy a volové vyjíždí na životní jízdu. 😄 Soundtrack TOP. 👍 Hvězdiček 4