• Fantasy
  • Pohádka

Knight Rider - Vůně růží (1986) (epizoda)

Tohle je velmi emocionální díl. Vrátila se nám zpět známá postava (krásná herečka), a dějí se zde věci. Závěr je také plný emocí. Ten už je ale jiný.

Bitevní loď (2012)

Poznámka: Po skončení závěrečných titulků, následuje poslední scéna. Sci-fi film o napadení planety Země mimozemšťany. Vážně zajímavé technologie mají mimozemšťané, ale ani naši si nevedou špatně, a v záloze mají skrytou zbraň na vodě. Skvělá taktika boje na obou stranách. Prakticky celý film se odehrává na jednom místě. Vlastně je to docela dobrý film, kde se divák vážně nenudí. Soundtrack TOP! 👍 Hvězdiček 4

Perfektní servis (2004)

Připravte se na let snů! Tak je tu opět šílená komedie o černé kultuře se vším všudy. 😄 Vlastně ani nic nehledejte, a jen se bavte. Slovo "negr" se zde objeví opravdu mnohokrát. Jsou zde ale i krásné ženy, a jedna půvabná slečna, co jí bude za pár hodin 18 let. Ale zpět ke scénáři. Tohle letadlo jste ještě neviděli. 😄 Na palubě má snad všechno, bez čeho nemůže černoch být. Piloti jsou také super. 😄 Český dabing zde jede perly! 😄 Také úvodní bezpečnostní video, stojí za to. 😄 Některé scény nejsou tak vtipné, jak by měli, ale hlavně hlášky tu vedou. 😄 Soundtrack TOP. 👍 Poznámka: Film doporučuji shlédnout s titulky forced, v místech kde se zpívá. Hvězdiček 4

Zoo - Žárlivé ženy (2023) (epizoda)

Jedna scéna mě tu vážně dostala, a snad by mě ani nenapadlo, že se může stát. 👍 Zbytek je tradičně nudný, a pořád dokola.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Příjemný remake s hezkými herečkami. Jinak je vše velmi podobné, ale odehrává se to v roce 2000. Rozhodně jsem se bavil, a Christina Applegate je vážně sexy. Hlášky a dialogy jsou super. No a jako tradičně, když dáte dva lidi ze středověku do současnosti, vzniknou zajímavé scény a situace. 😄 Hvězdiček 4

Blood and Bone (2009)

Další skvělý bojový film, který má ještě skrytý význam. 👍 Bojové scény TOP. Herecké obsazení TOP. Herecké výkony velmi dobré. Soundtrack super. Příběh dobrý. Atmosféra dobrá. Poznámka: Konečně shlédnuto i českém znění. Hvězdiček 4

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Poznámka: Film nemá žádnou podtitulkovou scénu. Je to stejná jízda jako první film, ale tentokrát je tam mnohem více postav. 😄 Záporák je zajímavý, a je spojený s předchozím filmem. Animace výborná, ale ne každému sedne. Humor zde nechybí, a je ho tu tak stejné množství, jako minule. Poznámka: Sál byl plný převážně malých dětí, takže tiché scény si nemáte možnost moct užít. Poznámka: Tento film končí tak, že navazuje na další. Viděl v kině Praha Westfield Chodov 2D. (3.6.2023). Hvězdiček 5

Knight Rider - Nebezpečný odpad (1985) (epizoda)

Tady to bylo málem definitivní, a hodně lidí si to jistě myslelo. No, velmi zajímavá situace. Hodně věcí zde nedává smysl.

Knight Rider - Opojná smrt (1984) (epizoda)

K.I.T.T. se zbláznil, a rozdává jeden fór za druhým. Také celkově změnil svoji povahu, a je více vtipný. Je s ním zábava. 😄 Třetí série je tak mnohem zábavnější, ale stále si drží příběh a humor. Zde i Michael Knight bude bojovat o život.

Mistři hazardu (2005)

Dva bráchové, jedno šíleně vymazlený auto, a spousta problémů. Jo a ještě jedna zapadlá díra, kdesi na venkově. Také je zde spousta pěkných holek, a jedna sestra, co se prostě neoblékne jinak než do bikin. 😄 Tedy řeknu jen, některé scény s autem, byli silná káva pro autíčko. Hlášky super. Scény super. Dabing super. Poznámka: Ta jejich sestřička je super ujetá. Poznámka: Já se docela bavil. Doporučuji. Hvězdiček 4