• Fantasy
  • Pohádka

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

No jak to shrnout. 🤔 Efekty super. Příběh je kravina a totální. Dej prostě chybí. Slátanina zakončena neuvěřitelně blbě. (Není to jen můj názor.) Herecké výkony dobré. Herecké obsazení neznámé. Zvuky velmi dobré. Prostorový zvuk super. Hvězdiček 2

Pokémon - Plno Pikachu! (2018) (epizoda)

Tohle je Pika na hlavu díl. Poznámka: Na konci budete asi už asi už bláznit. 😀

65 (2023)

Nápad zajímavý, a rozhodně bych od tohoto nápadu neodcházel. Proč ta holka? Nevím jestli by to člověk vydržel sledovat v kině. Ne to snad povinnost, dávat děti do takových filmů? Zážitek je tím zhoršen. Herecké obsazení neznámé, a téměř žádné. Herecké výkony průměrné. Efekty velmi dobré. Poznámka: Ta elektronika je snad věčná. Vydrží snad cokoli. Hvězdiček 2

Podtrženo, sečteno! (1991)

Tak už víme, co je před filmem: Pravdivé lži. Jiný film z něhož byl vytvořen americký remake. Komedie to je, ale asi mě víc baví remake. Herecké výkony velmi dobré, hlavní postava sympatická. Herecké obsazení neznámé. Dialogy občas vtipné. Hudba dobrá. Hvězdiček 3

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Tohle bylo vážně divné. Ty zvuky Windows XP. 🤣🤣🤣 To mě odrovnalo. Asi to mohlo být vtipnější. Příběh je trhlý a všichni jak z blázince. Celé království je uzavřený blázinec. 🤔 Herecké obsazení ale špatné není. Dialogy a scény jsou až bláznivé. Poznámka: Nevím jak hodnotit, ale ty zvuky Windows XP jsou vážně nečekané. 😀 Hvězdiček 3

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Ani závěr nestačí na vylepšení hodnocení. Pohádka ničím nezaujala. Nuda, a ani výkony nic moc. Poznámka: Ta sudička patří do blázince. Hvězdiček 1

Krakonošův poklad (2017) (TV film)

Velice příjemná pohádka se zajímavým koncem. Až do konce jsem vlastně netušil, jak že to dopadne. Krakonoš se představí svým (pravým jménem). 😀 A diváka si hned získá svým charakterem. Slečna také hezká. Herecké obsazení neznámé. Hvězdiček 4