• Fantasy
  • Pohádka

Pixely (2015)

Zajímavý nápad. 👍 Rozhodně mě to zaujalo, ale asi ne jen mě. Vtipné hlášky, scény, dialogy. 😄 Skvělé efekty pro hry a jejich následky. Soundtrack super. Poznámka: Útoky jsou skvěle vymyšlené. Poznámka: Těžko může být pokračování, ale bylo by super. Doporučuji. Hvězdiček 4

Socha Svobody (2019) (TV film)

Tohle asi každý o soše Svobody nevěděl.  Neměla to jednoduché, a nebyla vždycky tam.

Nejdelší most Francie (2021) (TV film)

Pěkný dokument, zajímavě řešení stavby. Detaily kolem mostu i uvnitř.

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Tohle je hádám Remake. 🤔 Protože to se nesmí s ničím spojovat! 👎 Herecké obsazení hrůza. Herecké výkony průměrné. Dialogy trapné, a český dabing nic moc. Dabéři mi tam vůbec nesedí. Poznámka: Problém je, že se film snaží být vtipný až nuceně pro diváka. Což mě tedy spíše otravovalo. Poznámka: Herec Asterixe není vůbec sympatický. 👎 Poznámka: Film vykrádá původní dva filmy, které byli normální. Film jde v podstatě s dobou, a to ho zničilo. 👎 To není správný směr. Nuda, nuda, a zase nuda. V kině asi museli všichni zírat. 😳 Poznámka: Možná z toho měli udělat spíše parodii na Asterixe..., a přidat ještě na humoru. Jedna hvězdička za billboard s Kleopatrou. Nedoporučuji. Hvězdiček 1

Austin Powers - Goldmember (2002)

Zajímavé herecké obsazení. Ten začátek mě dostal. Opět skvělá jména děvčat. Humor se zde opakuje. Scény průměrné, ale hlášky super. Poznámka: U jedné scény s fontánou, jsem se vážně bavil. 😄 Doporučuji shlédnout s titulky forced. Hvězdiček 3

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Začátek je vážně překvapivý. Tedy úvodní scéna. Pak je to už klasika. Film si drží stejné tempo. Hláška: "Pěkný Dudomety." 😄 Poznámka: Ty jména žen jsou super. Hlášky jsou super. Ale hláška: "Vykuř si prdel Powersi." Je TOP! 😄 Hvězdiček 3

Austin Powers: Špionátor (1997)

Už úvodní scény říkají, že to bude prima podívaná. Takový pořád nadržený James Bond. 😄 Poznámka: Scéna s vakuovou pumpou je TOP! 😄 Poznámka: Scéna na záchodě je TOP! 😄 Hláška: "Ukaž svému hovnu, kdo je šéf." 😄 Závěrečné scény jsou vtipné. Nic nebude vidět. 😄 Hvězdiček 3