• Fantasy

Vetřelec: Covenant (2017)

Tak to je hodně ujetý. Je to něco úplně jiného, než co známe. Nejprve se 45 minut nic neděje, ale pak se to změní. Vetřelci jsou také úplně jiní. Poznámka: Zde zasáhne i AI. Poznámka: Film mě vlastně ničím nezaujal. Pak už bylo jasné, co se stane. Hvězdiček 3

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

No klasika. Ani po 200 letech jsme se nepoučili. Riplyová je zde akční více než předtím, a také se už asi ani nebojí střetu. Je jiná, než kdy dříve. Ale není sama, kdo se změní. Končí to na zajímavém místě. Hvězdiček 3

Vetřelec ³ (1992)

Tentokrát se podíváme na věznici, kde se rozpoutá nové peklo. Vězni zažijí to, s čím se ještě nesetkali. Jen Ona už ví, s čím mají tu čest. Taktika boje, je zde zajímavá. Společnost má ale jiné plány. Hvězdiček 4

Vetřelci (1986)

Hodně dlouho trvá, než se něco stane. Jak se ale něco stane, už se to nezastaví. Boj o přežití na už známé planetě, začíná. Poznámka: Nejhorší je, když nelze věřit ani vlastním lidem. Poznámka: Závěr je hodně akční. Poznámka: Opravdu jsem nepochopil, proč nebo jak ten výtah zase odjel nahoru. Hvězdiček 5

Vetřelec (1979)

Dnes už legendární sci-fi film, a nejlepší svého druhu v prostředí vesmíru. To nebyl dobrý nápad. Jediný tvor, a posádka bude mít velké problémy. Vše se ještě ale zhorší poté, co jej (omylem) vezmou na palubu své lodi. Jedna fatální chyba v rozhodnutí, a jde všem o život. Boj ale teprve začíná. Vetřelec se ukáže v plné síle. Herecké výkony excelentní. Herecké obsazení super. Scénář super. Prostorový zvuk výborný. Efekty dobré. Doporučuji. Hvězdiček 5

Jumanji: Level One (2020)

Jak to všechno začalo, kde se vzala ona kouzelná hra, a kdo byli první hráči. Hvězdiček 4

Šílená noc (2022)

Co tohle mělo jako být? Santa Claus Rambo? Akční Vánoční jízda o jednom Vánočním problému. Přijde Santa Claus, a má pro všechny dárky. A pro ty zlobivé, uhlí. Některé scény jsou brutální, a jiné ani nejsou vidět. Poznámka: Ta malá holka se tam vůbec nehodí, a je hodně naivní. To se tam nehodí už vůbec. Hvězdiček 3

Díra (2019)

Nechápu jak tam ten stůl drží. Šílené a zoufalé situace, a ještě horší řešení. Každá cela je jiná, a to díky vězni a číslu. A jaké že je poslední číslo? Závěr je naprosto debilní. Poznámka: Znovu není potřeba vidět. Hvězdiček 2