• Fantasy
  • Pohádka

Copak je to za vojáka... (1987)

Velmi pěkný a pohodový film. Trošku romantiky, hodně akce, a skvělé herecké výkony. Příběh a scénář, výborné. Herecké obsazení TOP. Poznámka: Některé scény si museli herci přímo užívat. Doporučuji. Hvězdiček 4

Xena - Přítel v nouzi 2/2 (2001) (epizoda)

Závěrem celého seriálu se přesvědčíme o tom, že Xena pro své vykoupení od zla, udělá cokoli. Dokonce se i obětuje. Gabriela se od Xeny naučila vše potřebné, včetně chytání Charkamu, a smrtících bodů. Nyní je z ní opravdová náhradnice Xeny.

Xena - Vlastnění duše (2001) (epizoda)

Částečně se vracíme zpět, a tak opět vidíme i Joxera. Pak se ale dostaneme až do budoucnosti, a to kvůli svitku. Svitek je velmi důležitý pro Xenu i Area. Oba si tak půjdou po krku.

Xena - Pošlete klony (2001) (epizoda)

Celkem nuda. Mělo to větší potenciál. Záporák to zkazil. 👎 Xena v budoucnosti mohla být super. Neuvidíte ale nic.

Xena - Jste u toho (2001) (epizoda)

Tentokrát tu máme zajímavou oddychovku. 🤔 Ty reportáže jsou super. "Co tady děláte?" 😄 A někde v pozadí začíná chaos ve světě. Láska začíná ustupovat, neboť Bohyně lásky není. Závěr je zajímavý. 🤔

Co jsme komu všichni udělali? (2022)

Občas tu něco skvěle eskaluje, ale jinak docela slabé. Herecké výkony, super jen hlavní herec. Herecké obsazení, už známe. Scénář slabý. Film měl větší potenciál. Dobré jsou jen hlášky. Hvězdiček 3