Phietros

work and funny

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 23.6.2020  10:58
    365 dní (2020)

Pohádka pro dospělé po vzoru 50 odstínu šedi. Laura je na dovolené se svým přítelem, který je nevěnuje pozornost. Zahlídne jí tam gangster, kterému se zjevila při smrti jeho otce a celých 5 let jí hledal. Unese jí a dá jí nabídku, aby s ním zůstala 365 dní a zamilovala se, případně pak odešla! Z počátku hledá možnost úniku, ale postupně zjistí, že tak zlý není a opravdu se zamiluje. Plánují po 2 měsících svatbu a Laura zjistí, že je těhotná. Bohužel Massimo kvůli ní zabil někoho koho neměl a odplata příjde v závěru, kdy se zdá být vše jako pohádka! Na polskou verzi to nedopadlo vůbec špatně. Laura i Massimo herecky skvěle vybráni, jen to bylo celé takové na obláčku a místy hloupoučké, ale nám se to s partnerkou líbilo. Erotické scény daleko více odvážnější, pornem bych to vyloženě nenazval! Skvěle vybraná hudba i vizuál nebyl špatný. Odmítání ze strany Laury bylo i vtipné, ikdyž až moc provokující narážky, když pak nic nechtěla.. No uvidíme co vymyslí ve dvojce! 65%

• 4.5.2020  22:50

Leo Getz se vrací doternym zpusobem, bomba v aute kolegy který vybuchne přímo u něho a Trish, návštěva věznice za Mirandinym tatou kterého pobadaji, poodhaleni že ona si najala detektiva Serana aby zjistil více infa o Riggsovi a celou dobu o něm vše vedela, nakouknuti do jejich minulosti a vzpomínky, díky kterým si skoro vykope hrob, ikdyz skončí na vetvi! Trish se možná vrátí k řemeslu! Ronny tata zemře! 60%

• 1.5.2020  09:32

Tento film je za mě věnovaný na památku Ladi! +30.4.2020

• 24.4.2020  10:14

Pohádka podle knížni předlohy pro teen publikum s hororovim nádechem. Na první hodinu asi 3 lekacky, to mi přišlo dost málo! Vše se rozjede hlavne ke konci.. Strašák v poli výbornej, pavouci usli, ale bubak v nemocnici se moc nepovedl! Strážce vychodak co jde po Ramonovi byl nejlepší. Čekal jsem trochu víc. Zápletka a celý film se točí o knize, kterou najdou v opuštěném domě s mrazivou historii, kde se tyrana dívka obesila. Kniha začne psát vlastní příběhy, ve kterých každého vyzvedne jeho noční můra! Závěr typu povím ti Saro tvůj příběh a je po všem, byl dost chabej. 55%

• 22.4.2020  19:04
    Pád anděla (2019)

Sice už je znát rozpočet, ale pořád se na anděla prezidenta kouka dobře. Začátek filmu byl jak z nějakého béčka, ale nastesti to bylo jen cvičení.. Poté to nabere poměrně rychle tempo, kdy je spáchán útok na prezidenta a vše je hozene na Mika, který jako jediný přežil. Začíná na něho lov a on musí očistit své jméno a dostat se k prezidentovi. 70%

• 21.4.2020  13:30
    Le Mans '66 (2019)

Shelby vyhraje Le Mans a jde kvůli zdravotnímu stavu přestane závodit a stará se jako konstruktér o firmu. V partnerském týmu je nadaný Kenn Milese, kterého chce přetáhnout k sobě a spolupracovat. On je ale hrozně paličatý a arogantní! Velikán ve světě se spousty peněz Ford, nabídne vítěznému Ferrari, kterému dochází finance odkoupení, ale Enzo Ferrari odmítne. Ford se obrací na Shelbyho, aby jim postal vítězné auto za 90 dní! Ten k sobě přetáhne Milese a dostanou Ford GT40 který musí vyhrát závod v Le Mans! Po pár překážkách a nařízení kravaťáků se Miles postaví na start v Daytoně, který vyhraje. Díky sázce Shelbyho a Forda po ukázce šílené jízdy jak jede GT40 ho vítěztví z Dyoty posouvá na hlavní závod Le Mans, kde jde o všechno! Bohužel i tam půjde opět ze strany vyšších řad o to, aby Miles nebyl první. Ferrari mají technický problém, další nehodu a nikdo nevěřil, že Miles všem nadělí jedno kolo! Musí však zpomalit, aby dojeli Fordy pro bulvár souběžně a proťali šachovnici spolu... To se sice stane, ale díky času McLarenu to Milese odsune z prvního místa! 90%

• 20.4.2020  22:03

Primitivní parodie kopirujici nejlepší akční sérii o autech! Tak by se to dalo shrnout ve stručnosti, ale někdo si dal práci a výsledek je znát. Výběr postav na jedničku a mohli by skoro dablovat filmové hvězdy. Nekteré scény jsou fajn, jiné zas přes čáru a priblble! 50%

• 16.4.2020  00:05
    Potichu (2019)

Zajímavý survival odehrávající se na území USA, ve kterém jsou hlavní zbraní k preziti proti davnym netopýrům hlasivky, resp. Ticho! Po vypuknutí útoku predátoru na obyvatele se rodina s hluchou Ally zbali a chtějí odjet mimo město. Na cestě musí čelit překážkám a úmrtím, nez najdou útočiště na odlehlé farmě. První hodina vydařená, ale vzhledem k tomu, že už tady neco podobného bylo v tichém místu a toto je přeci jen o chlup slabší a zkopírovány, tak ve výsledku za lepsi tři! 65%

• 14.4.2020  22:15

Zkorumpovana policie v okresu New Orleans zastřelí před zraky nastupující policajtky Alicie mladého kumpana drogového bose. Problém je v tom, že ona vše natočila svou kamerou na hrudi! Začíná hra na kočky a myš, ve kterém se Alicia ocitá sama proti všem a jediný kdo ji může pomoci, je její dávný znamy, který žije čistý život na benzince a možná komunita gheta. Zkorumpovany policista Mureto navíc vymysli lest, že to ona zabila mladého dealera, aby šli i gheta po ní! Frank Grillo super zaporak, Naomie Harris slušná práce, ale Tyrese Gibson tragická role! 65%

• 9.4.2020  23:42

Vydařený a zábavný díl, ve kterém se Riggs snaží být normální. Změna jeho povahy fajn, hlavně když se na konci usmiri s Palmerovou a vypada to na romanek. Roger zas v tomto díle více bavil, hlavne se zady, návštěvou welness, flirtem s jejjch sefovou, nebo synem co nastoupil na vejšku. No a zápletka? Vyšetřování vraždy plastického chirurga nalezeného ve vyrivce! 80%

• 9.3.2020  18:08

Našlapaná akce i do třetice! Mike a Marcus sice nepřitvrdili, ale na druhou stranu tempo adekvátní k jejich věku! Humor opět na výbornou, zápletka už tolik moc ne! Když začnou umírat důležité osoby, dojde i na Mika, který schytá několik kulek. Marcus se zapřísáhne bohu, že už do žádné další akce nejde. Jenže tajemný motorkář nepřestává a likviduje dál. Musí proto opět spojit své síly a naposledy vyřešit maskovaného vraha! Na pomoc se k nim přidává juniorská elita, bez které by to nedali! Záhy zjistí, že ve všem má prsty Mikova dávná láska a co víc, že ten kdo proti nim stojí, je jeho syn! Až na občasnou naivitu se třetí díl povedl a hrdě ho můžeme připojit k ostatním. Za mě zatím nejlépe odvedená série po sobě jdoucích filmů, které neodbočují a drží se toho co umí, ikdyž dvojka u mě stále top! 80%

• 16.2.2020  00:05

Příběh jedné krásky a zrození její lásky! Spíše než z vysoké, bych to přirovnal ke střední, ale budis. Klasické klišé, slušná holka Tess nastoupí na vejsku a na koleji má zkažené kámošky. Chvili se drží, ale pak se zabouchne do frajirka. Ten ji postupně zdolava, zažijí pekne chvíle, ona se rozejde se svým klukem s kterým nic nezažila a nechá se odpanit. Poháda se s mamou, která ji varuje že ji Hardy zlomí srdce a to se i tak stane jednoho večera, kdy ji partička v baru ukáže video, na kterém se přesvědčí že šlo jen o sázku. Skvělá hudba, nenásilně podané scény v posteli, uhrancive pohledy a romantika se vším všudy. 70%

• 25.1.2020  22:01

Nemůžu si pomoct, ale Genesis vrátil Terminátora na jeho úroveň, oproti tomu temný osud mě prostě nechytnul. Nebylo to špatný, ale ani nejlepší, takový průměr. Navíc nechápu, jak mohl John conor umřít jako dítě, kdyz ve všech předešlich dílech byl dospělej?! Některé scény perfektní, některé moc digitální a nesmyslné, stejně jako dojemné chování Arnyho, který zabil Sarah jejího syna a žije si jako člověk s rodinkou. Zaporak neměl prostě koule, ale nový typ 2v1 byl zajímavé! Ženské podání mi nevadilo... 65%

• 17.1.2020  15:39

Rozzuzlení posledního dílu 1.série, nebo spíš otevření další kapitoly! Starlight se nakonec dá na druhou stranu, pomůže našim klukům v nouzi a zachrání Haghieho před A-Trainem, který se dostal do formy po zlomené noze. Homelander překvapivé rozhodnutí, které Butcher nečekal. Deep se ostříhal a Vought dostal povolení do armády! Šéfka Voughtu s vypáleným ksichtem a závěrečné shledání manželky!

• 15.1.2020  17:29

Nakouknutí do doby 8 let zpátky, kdy se viděli Homelander s Butcherem a přítelkyní. Románek Starlight s Hagiem na hotelu. Porada sedmičky a odhalení Hagieho, nátlak na Starlight a zastání se jí od Maeve. Žabák si chce užít, ale místo toho dostanou rozkoš jeho žábry. A-Train chce zabít Hagiho tátu. Asiatka mu zlomí nohu. Všichni zjistí že je někdo heknul!

• 13.1.2020  22:39

Starlight utrzena ze rezetu, ma pochyby. Asijská holka se sblizuje. Marketing hrdinu. Terapie, sezení haughio s poldou, kterej je tam utre:D. Prasknutí péra do huby Starlight od Rybaka. Společna bolest našich anti hrdinu, oba přišli o ženy Beccu a Robin. Superhrdina co čte myšlenky, přečte Asiatku a její jméno Kimiko. Raynorova zamítla požadavky výměnou za modrou ampuli, bojí se homelandra. Haghie první polibek starlite.

• 13.1.2020  22:34

Zabiti přítelkyně A-Traina, předávkováním. Buh s rukama, projev a jeho vydirani s natocenym videem že je gay. Homelanter obrací pád letadla ve svůj prospěch k armade a vyjde najevo že je jen dítě, které vzniklo ze skumavky a se schopnostmy se nenarodil. Proslov Starlight a její rozhodnuti jinak. Asiatku pustí typek a ta mu zachrání zivot. Pro mě zatím nejslabší díl, ale i tak stále 1.serie TOP!

• 13.1.2020  22:19

Poodhaleni minulosti poldy. Homelanter zešilel a nechal spadnout letadlo. Divné chování zabaka oceanu, únos delfina:D. Proflaknuti místa kde má ampule negr a vypuštění dívky která má sílu a pronasledovani. Špatné svědomí Hughieho z vraždy neviditelného muze

• 8.1.2020  17:30
    Carnival Row (TV seriál) (2019)

Sorry, ale vůbec mě tenhle seriál a to bohužel hned po 1.díle nechytnul! Takže další shlédnutí pro mě jen ztráta času! 40%

• 8.1.2020  17:21

Velký závod nejrychlejšího muže. Vniknutí do soukromí jeho milované a poodhalení jeho tajemství. Smrt pana domácího. Pokus vzít modrou ampuli. Zneužití senátora. Annie pod tlakem toho co je správné! 80%

• 8.1.2020  17:17
    The Boys - Cherry (S01E02) (epizoda) (2019)

Skvělá návaznost! Udržení tempa, únos translucenta, spojení sil s drogovým frajerem, který má pod palcem zbraně a vynalézavost a společné řešení jak neviditelného mužíka zabít! Což ve finále udělá Hughie jedním stisknutím. Dále poodhalení psychické újmy Homelandra. 80%

• 7.1.2020  15:59

Konečně seriál o komixovích superhrdinech! Černý humor se tam hodí jak poklice na hrnec, akce, postavy hrdinů i zápletka, kde je jasné jakým směrem se nejspíše budou odehrávat další díly! Úvodní pilot na jedničku, ale plný počet si nechávám v záloze! Smrt přítelkyně, kterou doslova rozmetal A-train vyvolá nenávist Hughieho... Asi nejmíň mi seděl Anthony Starr v roli Homelandera, jinak obsazení a ostatní hrdinové super! 85%

• 1.1.2020  17:37
    Anna (2019)

Novoroční koment roku 2020 jsem si musel nechat na Annu. Besson natočil parádní akční záležitost, která na půvabu ztrácí až ke konci. Akční scény a doslova masakrování nepratel zvladnuto na jedničku. A troufnu si říct, že po akčních filmech roku 2019 jsem viděl asi nejlepší kousek tohoto typu! Anna má v sobě sex apel, je svůdná, pekna baba na kterou se koukalo dobre, navíc v kombinaci jejího dvojitého života modelky a tajne agenty s cílem zlikvidovat a přinést.. vinikla její osoba ještě více. Mala výtka jen, že u některých protibojovniku, by asi se svojí postavou neuspěla, ale to se dá odpustit. Atmosféra krásně nasekana, tempo akorat, dobře zvládnuté scény z minulosti a přítomnosti to jen potrhli. Obsazení ostatních herců naprosto trefne a s charismem, hlavě dvojice agentů s kterými sexovala! 80%

• 28.12.2019  20:06

Tak nějak nevím v tomhle filmovém retro mixu co si pamatovat a jak to celé hodnotit! Krásně udělaná dobová atmosféra, na tyhle pohledy se dobře kouka a to Tarantino umi! Občasné hlášky pobavili a dialogy celkem usli. Bohužel musím říct že Brad Pitt možná trochu víc zaujal než DiCaprio. Navíc byl ve výborný fyzicky kondici, což asi ocení jeho fanynky! Souboj s Bruce Leem byl víc než vtipným a myslím že i lehce urazejici na poctu tak dobrého bojovníka jako Bruce byl! Hned po pár scénách mne zaujala Margot Robbie, která byla jak kouzelné zjevení a dobře se na ni koukali! DiCaprio samozřejmě také výborný, az na ty jeho brečíci deprese, ale na druhou stranu hezky ukazaby pohled na pomalu vyslouzileho herce v depkach.. Závěr jak z jiného filmu, oprava jak z poctiveho Tarantina, krev, rozmlacene obličeje no prostě hipikum odplata kvůli kámošovi co dostal po kebuli nevysla. Jako celek hodně utahane, dlouhé a vůbec se to nezarylo pod kůži jako jiné filmy. 50%

• 3.11.2019  13:26

Pohodová česka komedie odehrávající se na zámku Kostka! Skvělé obsazeni, které opravdu funguje a pobaví. Čermák zijici v NewYourku zdění zpět od svých předků zámek. Jeho naivní hloupoucka žena(skvělá Vilhelmová), k tomu nepolibena vesnici nic netuší a odjíždí do Cech s vidinou že jsou bohatí šlechtici. Přivítá je personál v podání skvělé kuchařky Balcarové, co do všeho dává orechovku a naučí je jist nezdravé. Dále kastelan v podání Pechlata, ktery exceluje s jeho suchým humorem a hláškou to je původní. Bláznivéj Liška, co vše opravuje, je děsný hypochondr a k tomu děsně zpívá u varhan. Kotek co by zastupující právník přemluvit Franka k zastavení svého bytu v NewYourku a převzetí zámku. Od té chvíle se teprve dozvidaji jak to se zámkem doopravdy je. Nechybí ani dětská romantika v podání Piškuly a dcery Stolařove(Marii třetí) díky které se podaří dát zámek opět do povědomí veřejnosti. Knihu jsem nečetl, ale film mě bavil! 70%

• 22.10.2019  22:40
    Kořist (2019)

Je libo napětí a chuť na aligátory? Stačí namíchat ty správné ingredience a vyzdimate z ničeho velké překvapení! Na koktejl je zapotřebí ta správná atmosféra, gradujici napětí, trochu bolesti, hodne aligátoru, jeden hurikán, otec v domě a úžasná Kaya! Nelogické chování při volání o pomoc a dialogy mezi dcerou a tatou o nicem! Jako celek ale 69%

• 21.10.2019  14:26

Velké plusy za Prahu, iluzové scény, psycho na spidermana, vzpomínka na Ironmana. Mínusy za nudný teen příběh, ale je pravdou že dospělejší verze už vyšla před lety! Možná o chlup lepší než homecoming! 65%

• 30.9.2019  23:02
    Polaroid (2019)

Hodně podobné nezvratnému osudu, ale odlišné pojetí se starým foťákem, kterým se rozhodně fotit nechcete! 50%

• 9.8.2019  00:19

Tahle zábavná akční odbočka ze série F&F se Vám vreje pod kůži hlavně svýma hláška mezi Shawnem a Hobsem. Pro milovníky této dvojice navíc určitě orgasmus! Nadupaný auta tu už moc neuvidíte, ale za to se minimálně první polovinu nasmějete jako nikdy předtím. K tomu parádní souboje, kyberneticky vylepšený záporák, sexy ségra a smrtící virus a je tu úkol jak dělaný pro dva naprosté kliďase:D. Výtka možná jen k začátku a seskoku z mrakodrapu, potom k elektrickým výbojkám a konečnému přetahování s vrtulníkem, jinak pecka. Navíc viděno ve 4DX s efekty, takže skvělý zážitek! Podle konce se dá očekávat, že tuhle dvojku uvidíme v solo díle ještě jednou! 75%

• 30.5.2019  14:30
    Shazam! (2019)

Netradiční hrdina, coby dítě v těle super svalovce! Místy hodně vtipné, spíše rodinné pojetí a celkově pro teen obecenstvo. 65%

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19