Phietros

work and funny

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 30.5.2019  14:30
    Shazam! (2019)

Netradiční hrdina, coby dítě v těle super svalovce! Místy hodně vtipné, spíše rodinné pojetí a celkově pro teen obecenstvo. 65%

• 29.5.2019  18:24

Hodně vydřená hra ve stylu Saw. Jen hrstka lidí dostane příležitost si zahrát opravdu reálnou únikovou hru při které se umírá. Každá postava je nějak propojena s místnostmi a věcmi, které naleznou. Z počátku se to zdá být vtipné, ale záhy zjistí, že hra je opravdová a ten kdo jí připravil je zná do sebemenšího detailu včetně jejich minulosti. Začíná hra s časem ve které může zvítězit jen jeden! 70%

• 29.5.2019  18:18

Upřímně jsem nevěděl jak některé scény brát, jestli jako černý humor, nebo to tak mělo být v příběhu. Každopádně jedno je jisté, tyhle role Liamovi sednou jak poklice na hrnec a mrazivá pomsta je příjemným thrilerem, kde se nejde pro kulku daleko! Když Coxmanovi zabijí kvůli drogám syna, rozhodne se vzít osud do svých rukou. A příležitost se díky jeho povolání a navíc skvělému alibi (muž roku, co pomáhá každý den lidu při odklízení sněhu) úplně vybízí. Začíná likvidovat gang od spodních sfér, těla a důkazy hází ze svahu do řeky a na obrazovkách vidíme postupně jeden křížek za druhým jelikož rozpoutá válku i mezi kartely! 60%

• 29.5.2019  17:43
    John Wick 2 (2017)

Další pokračování akční jízdy, kdy má Wick na základě krevní přísahy pomoci svému bývalému kolegovi, kterého však odmítne. Poruší tím ale stanovená pravidla a ihned se stává terčem! Přichází o svůj dům a vydává se do akce, které je tu daleko více. Zápletka už není tak originální jako tomu bylo v předešlém díle, ale i přes to do toho Wick pořádně šlape a otvírá bránu do pekel! 75%

• 28.5.2019  22:23
    John Wick (2014)

Co může být opravdovou noční můrou? Vyloupit bývalého nájemného zabijáka, ukrást mu auto a zabít mu přitom psa, který byl jediným co mu zbylo po jeho milované! To rozpoutá neskutečnou akční jízdu, při které bude létat kulky, stříkat krev a křupat kosti. Tohle je prostě styl obávaného baby yagy, coby Johna Wicka na své akční cestě za pomstou! 75%

• 28.5.2019  22:05
    John Wick 3 (2019)

Jsou filmy, které s každým dalším pokračovanim postupně klesají na kvalitě. John Wick je pravým opakem! Prvním dílem nasadil vysokou latku, kterou ale drží pro další díly a co víc, přidává na akci neskutečně vysoko oktanové tempo! Tam kde druhý díl skončil, když baba yaga odchází z hotelu s hodinovým náskokem, tam se i pokračuje! A hned v úvodu dostáváme naservírované akční bitky, kdy je na něj vypsaná hodně tučná odměna a jemu nezbývá moc času než na něj oficiálně půjdou snad všichni z města! Film nepolevuje snad nikde.. A když opomene nepřátele, které občas jakoby otáleli se svou katanou, nebo úderem, dále nemožná zranění, po kterých by byl mrtvý už na začátku a vezmeme to jako adrenalinovou akční jizdu, kde se nad tímhle nemůže přemýšlet, tak tu máme opravdovej akční nářez na adepta roku! Za mě asi nejvíc přehnané scény na motorkách, v hotelu a konečný pád Wicka. Jinak super efekty, výborná hudba a zvýrazněné rány i střely, skvělé bojové pasáže, hodně luxusní scény se psy a k nim sexy Halle Berry, ale i pohled na postupně unaveného Wicka! Celkově podání s příběhem, kamera, další herecká obsazeni (mimochodem u Fishburna jsem si říkal, že by to takhle blbě schytal bez soubojů a byl s nim konec), to vše a mnohem víc ho zase posunuje o level výše! 80%

• 15.5.2019  15:10

Zajímavé podání pěstounské péče, které není úplně komedií a poukazuje jak na děti v domovech, tak na samotné budoucí rodiče a jejich život poté! 65%

• 13.5.2019  17:52

Pokud máte rádi teen pohádky, romantiku se vším všudy a nevadí Vám milostný příběh, který nekončí šťastně, usedněte a připravte si kapesníky! Katie je celý život uzavřená pod rolety oken, krom pravidelných návštěv doktorů, jelikož trpí ojedinělou nemocí na denní světlo. Roky plynou a ona dospívá a touží po lásce. Tajně obdivuje Charlieho, který chodí kolem jejího domu každý den již několik let. Díky lásce k hudbě, chodí Katie po setmění hrát na kytaru na nádraží. Když jí tam jednoho dne spatří Charlie, začne se o ní zajímat až se do ní zamiluje. Netuší však jakou má nemoc a ona nechce pokazit jejich společné zážitky. Prožívají tedy krásné okamžiky do chvíle, než se jednoho rána po večerním výletě vzbudí na pláži a Katie zjistí, že vychází slunce! 70%

• 13.5.2019  17:47

Serenity se od začátku prezentuje jako velký lov na nepolapitelného tuňáka kdesi na odlehlém a poklidném ostrově. Ovšem od příjezdu bývalé ženy Bakera se začíná rozplétat kolotoč, který vše změní! Hathaway přijela s nabídkou, při které nabízí 10 milionů za smrt svého muže, který jí a jeho syna terorizuje. Plán je jednoduchý, vyjet na moře na lov ryb, opít jejího muže a nastražit vše jako nehodu přes palubu! Do té chvíle se mi film líbil, ale po zjištění, že je vše jen hra, kterou si vymyslel syn po otcově (Bakerovi) smrti jsem měl opravdu zamotanou hlavu! 55%

• 2.5.2019  23:02

Nemůžu si pomoct, ale završení trilogie mě nechalo chladným. Délka mi v kině nepřišla až tak dlouhá jak se zdálo, ale rozdělil bych film do 3 části. 1/3 úvod a chmury všude kolem, hrdinové a jejich city, navratilec Ant-man. 2/3 spojení hrdinů, humor a stroj času. 3/3 bitva, vsichni hrdinové marvelu, finále, konec! Sečteno podtrženo bylo to dokonale nedokonale, sice emotivní, humorné ikdyz více na úkor Thora, nejlepší hlášky Antman a Hulk, technický jako vždy skvělé, ale za mě lepší průměr posledního dílu! Captain si užil život, Iron Man to jako jediný odnesl, což napovídal i trailer, ostatní můžou natáčet další díly, což by šlo vlastně do nekonečna v nejake časově smyčce! 65%

• 20.4.2019  14:04
    Mimo kontrolu (TV seriál) (2016)

Po shlédnutí 1.epizody druhé řady - ztroskotání Titaniku se jedná opravdu o kvalitní seriál zabývající se fakty a vysvětlením nehody z technického hlediska! Po odvysílání prvního dílu Černobyl z první řady, který jsem bohužel viděl až poté, musím jen opět podotknout kvalitu podání, kde se prolínají záběry z dané doby a vizualizace s vysvětlením. 80%

• 18.4.2019  13:29

Nahá míle, Spolek Beta...to ještě šlo, ikdyž s klesající tendencí kvality, ale kniha lásky??? To už je opravdu asi jen kvůli komerci! 20%

• 18.4.2019  13:26

Pokračování partičky z Nahé míle, tentokrát o chlup slabší a už hodně na hraně všeho! Myslím, že další díl už nebude ani třeba.. Co se musí nechat, tak krásný holky, odvážný scény, uvítací rituál, Jimův táta a to je asi vše! 40%

• 17.4.2019  23:42

Nejvíc ujetej díl a taky možná nejvíc odvážnej v sexu! Nahá míle patřící do vzdálené skupiny prciček a jakoby nový začátek mladých paniců! Prcičky na táboře byli posledním dílem, které ještě hodně pobavili a navázali. Tady už je humor průměrný, nechutnosti sice na každém rohu s různými ptákovinami, kočky opět k pokukání, herci ucházející, ale mladej Stifler mi nějak herecky nesednul! 45%

• 17.4.2019  18:49
    Pátrání (2018)

Nedokážu si představit, jak bych na místě Davida reagoval. Ale co dělá rodiče rodičem je, když si jde za svým a nenechá nic náhodě! Děj netypicky odehrávaný přes web kamery, notebook a telefon byl asi tou nejlepší volbou v rámci podané atmosféry při zmizení jeho dcery. Vnitřně jsem doufal, že jí najdou živou, ikdyž to v jednu chvíli nevypadalo. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to byla policajtka, která kryla svého syna a že zrovna Kim na to příjde touhle cestou sám po jediném telefonu z ústřednou policie a pár fotek na googlu! 70%

• 17.4.2019  18:44

Zrození je podle mě daleko povedenější než jednička! Dozvíme se jak zemřela nešťastně mladá dívka a že rodiče vyvolali nechtěně cosi temného, jen aby jí mohli znovu spatřit. Dívka se jim zjevovala, ale zjistili, že to není ona. Když nálehala, aby s nimi mohla komunikovat přes panenku, bylo to nejhorší rozhodnutí co udělali! Následně ji uzavřeli do místnosti celou pokrytou stránkami z bible a uzavřeli. Dlouhé roky byl klid, do té doby, než poskytli po 12ti letech svůj dům, dívkám ze sirotčince. Lekačky malých holčiček v noci, vyzobrazení démona, panenka a místo domu jak ušité pro celkovou atmosféru! 70%

• 17.4.2019  18:31
    Creed II (2018)

Pokračování je osobnější, rodinné, emotivní, vyzrálejší a ulice a gangy už jsou minulostí! Balboa je zas o chlup blíže konci kvůli nemoci, ale nevzdává to a drží! Creed stojí před obhajobou právě získaného mistrovského pásu, když ho vyzve syn Draga, který právě jemu usmrtil otce. Adonis nemůže odmítnout, ikdyž není připraven a Rocky to tuší.. Jde do souboje, prohraje, ale jeho soupeř je diskvalifikován a tudíž výhra neplatí. Poté se přiznám, že mě to chvíli nebavilo a strhlo kvalitu filmu, ale na druhou stranu se tam muselo promítnout čím hlavní hrdina prochází a že se musí se vším vyrovnat. Do toho čeká se svou skoro ženou dítě! Po narození se rozhodne očistit jméno a pod vedením Rockyho se opět tvrdě připravuje na duel! Zápas je obráceně v Rusku, kam jsi jde pro svůj respekt s hlavním cílem vyhrát a dokázat světu, že je nejlepší! 80%

• 25.3.2019  17:51
    Bird Box (2018)

Absolutní překvapení ze Sandrou Bullock a Rhodesem! Špičková atmosféra, doslova pohlcující sci-fi drama, které chcete sledovat víc a víc! Nápad s tajemnou sílou, která se dostává do lidí a nutí je se zabít super. Pohled na přeživší skupinku, jejich strasti, propojení bezmocných životů, to je oč tu běží. Žádní zabijáci, strašáci, ani zombie, tohle je neviditelné zlo, které ničí naší planetu! Nevíte kde se vzalo, ale víte že nechcete otevřít oči! 75%

• 16.3.2019  13:28

Po předchozích dílech se Justin Lin vrátil k pokračování tam, kde skončila jednička. Od té doby uplynulo 5 let a Dominic je stále v hledáčku policie a Brian stále v utajeni! Domovi zbyla jen hrstka přátel s jeho milovanou Lety a sestrou Miou. Po přepadení cisterny s benzínem Dom usoudí, že už nemůžou dál riskovat své životy a být díky němu stále v ohrožení a tak jednoho večera odejde. To však donutí jeho milovanou Lety, přidat se k policii a dopadnout drogový kartel výměnou za Domovu svobodu. Bohužel je při tom zabita a naše hlavní postavy se znovu po letech shledávají, aby dali síly dohromady a pomstili smrt Lety. Zúčastní se závodu, aby se stali řidiči kartelu a převezli zboží přes mexické hranice, kde se setkají s Bossem kterého chtějí dopadnout. Přes nebezpečí co jím hrozí s pomocí policejní jednotky a nové posily s protitábora Gal Gadot vše dotáhnou do koce! Překvapivě se poté Dominic dobrovolně odevzdá soudu a jde na 25 let za mříže! Při převozu, ale zavrní řev motorů a je jasné že tomu tak nebude! Až na pár scén, kde to bylo technicky a s efekty moc přehnané, film drží tempo, pěkná auta, honičky, hudba, více akčnosti ale hlavně návaznost! 70%

• 10.3.2019  18:34

Naprosto luxusní záležitost! Horský zamakal a vše natočil do jediného detailu a je s toho adept na českou komedii roku! Skvělé herecké obsazení, povedený humor a k tomu situace ze života dělají z filmu opravdový nadprumer českého žánru! Děj je postavený na posledním přání zesnulého otce tří dcer a jeho ženy, která se rozhodne ho splnit. Všechny dcery stmelí a přesvědčí na nelehký úkol - uběhnout maraton, který si jako team rozdělí na čtvrtinu. 85%

• 26.2.2019  16:09

Poslední díl s Paulem Walkerem (+30.11.2013) kde se o dotočení pomocí efektů a jeho bratra Codyho ujal Jameson Wan se ctí. Sedmička navazuje na šestý díl a tentokrát se naše parta utká s ještě horším záporákem! Tentokrát proti nim stojí starší bratr zesnulého Owena a to Shaw v roli Jason Statham! Oproti předešlému dílu o chlup slabší, bláznivější, chaotičtější ale stále dobré! 75%

• 17.12.2018  18:50
    Aquaman (2018)

Příběh sází na kvalitní love story, kdy se královna vod omylem střetne s mužem z přístavu, zamilují se do sebe a narodí se jim syn. Vše naruší příchod stráže z moře, kteří jí hledají a chtějí dovést zpět.. Sama se vrátí, aby je ochránila před nebezpečím. No a dostáváme se k hlavnímu hrdinovi Arthurovi, který postupně objevuje svoje schopnosti, sílí až z něj vyroste Aquaman! Zápletka je jasná, atlantida a naše země je v nebezpečí kvůli návrhu o sjednocení království a zaútočení na souš kvůli útokům ponorek a odpadu do moře. Zabránit jim tedy musí za pomoci snoubenky svého bratra s kterým se i utká, následně uprchnou a musí najít dávný trojzubec, aby ho porazil a zabránil válce! Musím říct, že tvůrci obsadili herce bezchybně a na duo Heard a Momoa se koukalo fakt dobře. Amber je navíc kus sexy ženský a tady jí to neskutečně slušelo. Ostatní postavy fajn, bratr Wilson, matka Kidman, rádce Dafoe, jen záporák Yahya Abdul mi moc nesedl. Vizuálně, hlavně po stránce Atlantidy neskutečná pastva pro oči! Veškeré potvůrky, ryby a hlavní ochránce trojzubce alias kraken taky monstrozní. Celkově to byla pěkná akční podmořská jízda se špetkou pohádky, která poodkryla původ Arthura Curryho, který se blýsknul ve filmu Liga spravedlnosti! Nyní známe krále vod našláplého Aquamena a já se těším na další pokračování! 80%

• 15.12.2018  00:00

Jednoznacne lepsi nez jednicka! Uz si tu jede Scott s Hope vlastni pribeh bez avengeru z minuleho dilu a celkove me film dakeko vice vtahnul. Vtipnych mist a hlasek bylo dost, hlavne serum pravdy, zapletka cela o nalezeni matky, kterou chce ziskat i zaporacka pro sve uzdraveni. Zmensovani aut a budovy super a na konec happy end. Jen tak dal a brzy treti dil mozna s vetsi akci. 75%

• 10.12.2018  17:39
    Venom (2018)

Začátek se pěkně vleče, půl hodka o ničem, pak se to postupně začíná pootvírat jak kapitola v knížce a teprve od hodiny mě to chytlo. Jestli to měl být prolog k dalším dílům tak ok. Hardy vše zachraňuje svým charismatem, ostatní herci nic moc. Scénař hodně slabý, postava Venoma dobře udělaná a myslím že i trefná podle komiksu! Hlavní pointa? Po nezdařilém přistání rakety na naší zemi, která měla dovést vzorky výzkumné společnosti se jeden s takzvaných symbiontů ztratí. Bezstarostný a oblíbený novinář Eddie, který zjistí pravdu o Life Foundation následně příjde o přítelkyni i práci. Je kontaktován zaměstnankyní, která už nehodlá přihlížet na pokusy na lidech za účely rovnováhy mezi hostitelem a symbiontem. Tajně ho propašuje do laboratoře, kde se do něj dostane mimozemšťan. Od té chvíle začíná slyšet druhý hlas, má nadpřirozené schopnosti a veliký hlad! Společně pak najdou smír a na konci zlikvidují největší nebezpečí z vesmíru, aby na zemi zůstal jen jeden jediný. Venom! Za mě 65%

• 29.11.2018  13:44
    Accident Man (2018)

Zabijácká jízda Mika Fallona coby nájemného vraha beze stop, kterému zavraždí milovanou osobu z vlastních řad! To vyvolá katastrofální dopad na celou organizaci, jelikož je jednoho po druhém začne likvidovat. V tu ránu se stává právě Mike cílem číslo jedna a je na něj vypsaná tučná odměna. Na béčko v podaní Adkinse hodně vydařené, celkově i kamera, obsazení, děj filmu! 65%

• 29.11.2018  13:36
    Mrakodrap (2018)

Dwayne tentokrát jako akční hrdina podobný těm z 90.let předvádí nadlidský výkon a navíc bez nohy při záchraně největšího mrakodrapu světa. Poté co při záchranné misi rukojmích jeho tým selže a on přijde o nohu při výbuchu se stane bezpečnostním expertem. Právě když je dokončena nejvyšší budova zvaná perla, najmou ho na její dohled a kontrolu systému. Jenže situace se rázem změní, když je ohlášen v budově požár který postupně proniká budovou. Navíc je z něho obviněný právě Will snažící se dostat dovnitř přes venkovní jeřáb za svou uvězněnou rodinou! Do toho všeho se v budově nachází gang, kterému jde o získání čehosi od majitele uzavřeného a chráněného systémem v jednom patře. Po zjištění, že má Will uvnitř svou rodinu gang využije právě jich, výměnou za uvězněného majitele! Nezbývá než deaktivovat systém, který je ukrytý za hlavními turbínami, přivést týpka a vypořádat se se všemi aby se nikomu nic nestalo.. 69%

• 28.11.2018  15:51
    Máš ji! (2018)

Hodně zajímavá komedie, která se umí obejít i bez sprostých slov a s netradiční zábavou dospělých chlapců. Ti si od mala slíbili, že je nikdy neomrzí jejich dětská hra na babu a proto si jí každý rok připomínají. Jsou ochotní riskovat svou práci, pohodlí doma i bezpečnost veřejnosti, kdy jsou nečekaně v převlecích připraveni. Jenže tento rok je zcela odlišný a vyjímečný v tom, že v době konání hry se žení jejich kamarád, kterému ještě nikdy neřekli máš jí! Aby nezůstal neporažený, bude tento rok jejich cílem hlavně on, ten který předvídá každý jejich pohyb. Hra může začít! V celku pohodová akční komedie natočená podle skutečných událostí.. 65%

• 28.11.2018  15:07
    Gotti (2018)

Na úvod musím říct, že se rozhodně nejedná o špatné dílo, jen se nevyužil pořádně potenciál. Travoltovi role sedla, ikdyž nejvíc charisma měl ve své třetí etapě života a to jako stařec ve vězení umírající na rakovinu. Občas tam byli hluché a nezáživné místa, ale ve zbytku se jednalo o dobře podanné mafianské vendety. Zajímavé je, že se to opravdu stalo a teflonový Don si vydobil respekt a úctu u spoustu občanů, jelikož čistil město a likvidoval gangstery. Největší respekt patří jeho ženě, že celé tři dekády vydržela nátlak policie a manžela za mřížemi. Jako poslední z rodiny zůstal jeho syn, kterému se podařilo po dlouhém boji dostat zpět na svobodu. 65%

• 26.11.2018  23:42

Nechapu obsazeni Stathama, ale nakonec proc ne! Vse je predvidatelne, ale celkove dobre podane, efekty super, napeti take, ostatni postavy neurazeli a zralok proste funguje. Statham coby podmorsky kapitan sekne z remeslem pote, co je neco obrovskeho napadlo a on zachranil jen cast posadky. Ostatni si mysleli ze je blazen. Jeho slova se vsak pri dalsim vyzkumu nejen potvrdi, ale i prokazou, ze on jediny muze ze dna vsem pomoci. Bohuzel sebou na povrch pritahnou davno vymreleho gigantickeho zraloka a jeho rodinku. Od ted neni nikde ve vode bezpecno a boj o zachranu lidstva ve vode zacina! 70%

• 26.11.2018  15:15

Někdy bych se taky vrátil na střední a spousty věcí změnil. Myslím že by to byla prdel s touhle apkou, kdyby jsme v té době měli lepší telefony:D. Sice se jedná o teen pohádku, podobnou asi dospělejšímu KLIK:život na dálkové ovládání ve stylu, že hlavní postava si může dělat co chce! Klasické klišé z nováčka postupem borec díky aplikaci, kterou také postupně o spousty věcí přijde. Nejlepší přání: zpívat jako Bruno Mars, bruslit jako Waine Gretsky, bojovat jako Bruce Lee. Obsazení celkově dobré, první hodina mě bavila, pak už to šlo kvalitou dolu. Nejtrapnější scéna s operním zpíváním! 65%

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18