bambas

Obongo Dokwub

okres Praha

1 bod

• 28.12.2018  15:52
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Ty vole, jestli nekdo veri, ze jsou tam skutecni lide z jejich pribehy, tak musi bejt totalni kokot! Samej komparz a jeste blbe zahranej. No, na druhou stranu, co bysme mohli cekat od takove stoky, jako je TV Barrandov a Honzy Musila, ze jooo!?

• 30.11.2018  08:40

Úplně v klidu tomu napálim 4 hvězdy. Já se skvěle bavil, kombinace party psychoušů, jejich neotřelých hlášek a zmutovanýho BF Predatora funguje dobře. I samotný mimozemský badass uměj v tomhle filmu dělat humor. Zkrátka akční, svižná, vtipná záležitost, kteoru jsem od toho filmu čekal. A všechny ty intelektuálský piče s jednou hvezdou můžou jít do hajzlu :P

• 20.11.2018  11:02
    Equalizer 2 (2018)

Denzel funguje dobre, jeho projev me nezklamal. Kazdopadne film obsahuje nekolik "podpribehu", ktere se obcas obejvuji v prostrizich. Jsou nezazivny a o nicem. Jsou tam v podstate jen kvuli tomu, aby se ukazalo, jakej je ten cernousek kabrnak. Jinak je to vata, ktera by mela bejt vystrihana a film by me tak bavil o 80% vic. Takhle je tam dost kurva nudnejch pasazi, u kterych jsem skoro usnul a musim priznat, ze jsem si film dal na dve casti, protoze pred zaverecnou prestrelkou se mi chtelo uz tak chrapat, ze jsem to vypnul a sel si lehnout. Tech dvacet minut jsem dokoukal druhej den. Takze zacatek a konec dobrej, prostredek absolutne o hovne a v podstate ten film mohl byt uplne klidne kratkometrazni.

• 16.10.2018  09:25

píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina.

• 3.9.2018  17:07

Strašná píčovina. Nic se tam prostě neděje, rádoby vtipný hlášky nejsou vtipný. Pár meger, samozřejme ve složení černošek, bělošek, asiatek, chce udělat čórku století, půl filmu čumíte na nějaký přípravy, který nedávaj hlavu ani patu a do toho ještě nějaký flashback prostřihy. Žádná akce. A Rihanna jako rádoby hekerka je nepřespiču. No a v druhý půlce - nevim, protože jsem to vypnul.

• 22.5.2018  12:04

Nuda. Chtelo se mi u toho spat, sel jsem si nekolikrat zakourit, musle jsem si udelat bily kafe, protoze tech cernochu tam bylo nejak moc a v tech tmavej scenach jsem ani nevedel, co se deje. Takhle marvelovka byla pekne nezazivna picovina, s dlouhou stopazi, jakoze s poselstvim. Navic hlavni hrdina tezce nesympatickej. CGI efekty staly za vylizprdel, lepsi bych udelal snad na amize. Dve hvezdy za obcas pekny rostenky, vypravu a sefa tech horskejch zimnich cernousku.

• 16.5.2018  10:36
    Fuckkkyouuu (2015)

To muselo dát práce a přitom taková píčovina, co? Vizuálně ok a jako klip k hudbě možná taky. Pipky mohly mít větší kozy, byla by to hvězda navíc.