bambas

Obongo Dowkwub

okres Praha

1 bod

• 16.10.2018  09:25

píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina, píčovina.

• 3.9.2018  17:07

Strašná píčovina. Nic se tam prostě neděje, rádoby vtipný hlášky nejsou vtipný. Pár meger, samozřejme ve složení černošek, bělošek, asiatek, chce udělat čórku století, půl filmu čumíte na nějaký přípravy, který nedávaj hlavu ani patu a do toho ještě nějaký flashback prostřihy. Žádná akce. A Rihanna jako rádoby hekerka je nepřespiču. No a v druhý půlce - nevim, protože jsem to vypnul.

• 22.5.2018  12:04

Nuda. Chtelo se mi u toho spat, sel jsem si nekolikrat zakourit, musle jsem si udelat bily kafe, protoze tech cernochu tam bylo nejak moc a v tech tmavej scenach jsem ani nevedel, co se deje. Takhle marvelovka byla pekne nezazivna picovina, s dlouhou stopazi, jakoze s poselstvim. Navic hlavni hrdina tezce nesympatickej. CGI efekty staly za vylizprdel, lepsi bych udelal snad na amize. Dve hvezdy za obcas pekny rostenky, vypravu a sefa tech horskejch zimnich cernousku.

• 16.5.2018  10:36
    Fuckkkyouuu (2015)

To muselo dát práce a přitom taková píčovina, co? Vizuálně ok a jako klip k hudbě možná taky. Pipky mohly mít větší kozy, byla by to hvězda navíc.