Lucifer - S kuřaty to vždycky špatně skončí (2020) (epizoda)

Myslím si, že tvorcovia tejto série nemali dostatok materiálu na toľko dielov, a tak nám to vyplnili takouto epizódou. Čo nie je zlá vec. Keď to začalo a prišiel som na to, že sa jedná o Noir epizódu, bol som veľmi rád (keďže noir filmy obľubujem). Ale sakra, ono im to moc nevyšlo. Najväčšou chybou je (opäť) dĺžka. Prečo, do pekla, musia na silu robiť tak dlhé epizody, keď pokojne stačí aspoň tých 40 minút? Nebolo to len zdĺhavé, ale i pomerne suché. Musím vyzdvihnúť spievajúcu Maze - krásny hlas.

Flash - Série 6 (2019) (série)

Zatiaľ najhoršia séria seriálu. Zhrnutie: Bla bla bla všetci plačú bla bla bla znovu všetci plačú bla bla bla 'milujem ťa' bla bla bla všetci plačú bla bla bla 'milujem ťa'... A takto môžeme ísť do nekonečna. Z veľmi dobrého superhrdinského seriálu sa stala uplakaná telenovela, ktorá už kašle na všetko. Stanica by mala seriál zrušiť čím skôr a radšej vytvoriť nový seriál, telenovelu s týmto hereckým obsadením - viac by sa im to oplatilo. Strašne mi je ľúto, kde zašli. Kedysi som seriál veľmi rád pozeral, no s touto sériou som sa rozhodol, že s ním končím. Obdivujem všetkým tých, ktorí budú pozerať aj ďalšie série.

Mistr iluze (2018) (seriál)

Ja som si seriál veľmi obľúbil a moc ma mrzí, že nedostal pokračovanie. Bolo to svižné, nenáročné, rýchle a sem tam vtipné. Žiadni áčkoví herci, ale všetko to boli veľkí sympaťáci. Seriál dopĺňali i nečakané zvraty, chcem vyzdvihnúť i finále, ktoré ma prekvapilo. Bohužiaľ, je to otvorený koniec. Skvelý námet vám nedovolí prestať sledovať!

Mistr iluze - Redbird (2018) (epizoda)

Potešil Brett Dalton AKA Grant Ward z Agents of SHIELD!!

Lucifer - Šíleně smutný ďábel (2020) (epizoda)

Po úžasnej štvrtej sérii som čakal viac. Najväčšou chybou epizódy je jej dĺžka. Pokojne to mohlo mať o 15-20 minút menej. Bolo to naťahované a Maze už nie je to, čo bývala.

Icing on the Cake (2020)

Prepáč, Brad, ale hrať fakt nevieš + slovenský dabing ti vôbec nepomohol. V skutočnosti je to dosť jednoduchý a predvídateľný film. Ale je to celé také milé a ako oddychovka fajn.

Flash - Pay the Piper (2020) (epizoda)

Toto bol pre mňa už hrot. Herci o ničom, postavy stratili svoje čaro a to, že do všetkých zápletiek zamotili tú ich romantiku, je nadmieru trápne. A to boli časy, kedy som tento seriál strašne žral.

Falcon a Winter Soldier - Power Broker (2021) (epizoda)

Epizóda ma zatiaľ zo všetkých troch bavila najviac. Najväčšiu zásluhu na tom má krásna Sharon, ktorú som opäť veľmi rád videl. Záverečné cameo ma prekvapilo a som nabudený na ďalšiu časť. Čo ale vytknem, je postava Zema. Táto epizóda absolútne zruinovala jeho charakter, ktorý bratia Russovci skvelo vykreslili v Civil War. Mám pocit, že to je úplne iná postava.