Vlk z Wall Street (2013)

Ohňostroj nápadů, skvělých herců a dobře ukočírovaného námětu, jak peníze a následná opojná moc v šikovných ručičkách dokážou divy a že jich vlastně člověk nikdy nemá dost. Mít nejvíc nerovná se šťastný život. 100%

Pásky z Nagana (2018)

Přesně vím, kde jsem při každém zápasu byl a to už je dvacet let. To se opravdu nezapomíná! Krásná práce. Česká špička. 100%

Atlas mraků (2012)

Na druhé zhlédnutí musím udělat změnu a volit maximální hodnocení. Doporučení pro každého a dávejte důkladný pozor, což i přes dlouhou stopáž není problém. Příběh je nadmíru zajímavý a poutavý. 100%

Hon (2012)

Severské drama s mnoha zvraty s perfektním (Mads Mikkelse). 100%

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

Reklamka v americkém podání. Láska na druhý pohled. První sezóna: 85%. druhá sezóna: 100%, třetí sezóna: 95%

Submarino (2010)

Emocionální nářez. 100%

Zmizelá (2014)

(David Fincher) znovu dokázal, že umí. Manželství není sranda. Známe své partnery? Herecké obsazení na jedničku s hvězdičkou pro (oscarovou Rosamund Pike). Podobný stísněný pocit po odchodu z kina jsem necítil opravdu velmi dlouho, i když jsem byl smutný, že zdánlivě dlouhá stopáž nemá o několik mrazivých momentů víc. Ne vždy film znamená odpočinek, relax, pohodu, a proto jsem vděčný za podobný originální příspěvek do filmografie. 95%

Divoké historky (2014)

Proč se nenatočí podobný film u nás a nemyslím tím Knoflíkáře? Úderné, pravdivé, sirové, chladné, vtipné, originální. Prostě až k neuvěření. Díky distribuci, že se tento klenot vůbec k nám dostal. 100%