Invalida (2023)

Čekal jsem velmi málo, a dostal vrchovatou porci. Ultra vtipná nálož, jak v dialozích, tak v akci, tak v popisu postav, postaviček, a společnosti 90. let. 70%

Iveta - Episode 1 (2023) (epizoda)

Chápu, ze první epizoda nové série potřebuje znovu rozdat karty, zapojit nové postavy a tak. Ale bylo to dost rozpačité. 50%

Iveta - Episode 2 (2023) (epizoda)

O kousek lepší než E01, rozjíždí se nám více linek, a občas i parádně vtipný moment nebo hláška. 60%

Iveta - Episode 3 (2023) (epizoda)

Nevím, ale začíná se mi zdát, že už to celé stojí jen na východňárské mluvě a jakoby vtipném pohledu na Romy. Není to málo? 40%

Iveta - Episode 4 (2023) (epizoda)

Myslím, že je to čím dál horší - ten úvod v té Praze byl jako co? To mělo být jako vtipné? 40%

Iveta - Episode 5 (2023) (epizoda)

Celá pražská linka je totálně mimo, a vlastně vůbec netuším, co tím chtějí autoři říct? To má být jako vtipné? Lehce to zachraňuje Trebišov, hlavně Števo ve školce, ale celkově to jde do kopru. 30%

Iveta - Episode 6 (2023) (epizoda)

Dado jede do Hodonína, Trebišov jede do Prahy, a Iveta na pražský magistrát. Po minulém naprosto tragickém díle zlepšení téměř po všech stránkách. Žádný zázrak, ale tenhle díl byl vcelku příjemný, a i zábavný. 50%

Iveta - Episode 7 (2023) (epizoda)

Já myslím, že už tvůrci neví kudy kam, a vzniká z toho jeden velký zmatený eintopf. 40%

Iveta - Episode 8 (2023) (epizoda)

Světlé momenty střídají těžké wtf scény. 50%

Iveta - Episode 9 (2023) (epizoda)

Už to nějak dobíhá ke konci, nepředpokládám, že by to poslední díl někam vystřelil. A hlavně doufám, že se neuvažuje o 3 sérii, protože tohle už je vyčerpané. 50%