Iveta - Season 2 (2023) (série)

Episode 1 (S02E01)

(epizoda)

Životy aktérov trebišovského príbehu sa pomerne radikálne zmenia. Iveta sa vydá za Števa a čakajú spolu dieťa. Jej mama Diana udržuje vzťah s farárom, ale ten, ako sa zdá, nie je založený iba na duchovnej báze. Ivetin otec Ľubo sa dostane do väzenia po tom, čo pri kurióznej nehode nechtiac zničí trebišovský kostol. A ako sa to stalo? Ľubo si chcel získať Dianinu priazeň preletom vrtuľníkom nad mestom s transparentom, na ktorom je odkaz pre milovanú Dianu. Vrtuľník pilotuje podľa pokynov kamaráta, ktorého má na telefóne. Jeho dobre mienený pokus o získanie priazne Diany sa však skončí katastrofou – vrtuľník narazí do kostola a Ľubo putuje do väzenia. Trebišovčania sa snažia kostol opraviť, práce na stavbe však nejdú podľa plánu. Vo väzení sa Ľubo spozná s rómskym zlodejíčkom Dadom, s ktorým bude mať neskôr Iveta veľké plány. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Seriál dostal podnázov, že Kráska z Trebišova. Okrem gadžovania a skutočne nepozerateľného dialektizovania seriál ponúka teda aj mysteriózne tajomstvo. Kto je tá kráska? Kde sa nachádza? Snažil som sa ju veru nájsť, lenže furt tam zavadzala tá Ferencová. ()