Pal Pal Dil Ke Paas (2019)

Tak dle popisku v tomto filmu zjevně nikdo nehrál. Tak to je výjimečně pravda. Hraním se to fakt nazvat nedá. Chápu, že pro Karana Deola asi nemá cenu zakládat profil, pokud má trochu soudnosti, už v ničem hrát nebude, ale ostatní se třeba zlepší. Chlapec je sympatický, o tom žádná, ale jeho 2 standardní výrazy - tvářím se jako hovno nebo jako hovno s umělou slzou - asi nebudou stačit ani v rodinné firmě na výrobu pohyblivých obrázků. No, o tom tanci tady radši nic psát nebudu. Ale ať nejsem jen negativní, námět celkem standardní, začátek na horách krásný - tedy díky těm horám.

Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)

Vážně může někdo s takovým nešťastným až trpícím výrazem vyhrát volby? Je fakt, že s tímhle výrazem během volební kampaně ušetří za koblihy.

Rodinný typ (2019) (seriál)

Dovolila bych si tvrdit, že je to srovnatelné s Hatufim, Kfulim či Faudou. Ale, pokud bych srovnávala vybavení týmů, podmínky fungování, zázemí - tak se divím, že ta Indie ještě drží pohromadě.

Student of the Year 2 (2019)

Tři a půl. Scénář by to chtělo trošičku poštelovat. Příběhově nic nového, ale celkem to odsejpá a Tiger jako tanečník - to je prostě zážitek,

Sye Raa Narasimha Reddy (2019)

Příjemné překvapení. Výborně provedené bitky, na úvod jihoindická spartakiáda a v závěrečné bitvě nastoupí svatební komando. Nevím, zda toho hlavního herce taky trochu nezdigitalizovali. Na 63 fakt nevypadal, ale asi je v Ándhrapradéši zdravé ovzduší.

War (2019)

No, pro mě to bylo zklamání, když už utratím tolik peněz za lokace, specialisty na triky a akce, tak snad už nemusím šetřit na scénáři. Také je škoda, že taneční vsuvky byly jen 2, když mám k dispozici 2 nejlepší tanečníky (tedy 2 z nejlepších) v Indii, tak proč to nevyužít více. Tanec společenský je však ve velké míře nahrazen tancem bojovým. Za ten bych v rámci hodnocení sportovních dvojic dala za umělecký dojem šestku. Asi spoiler: Je důležité vědět, že součástí povinné výbavy ledoborce není člun, záchranná vesta či KPZ, ale 2 luxusní sportovní automobily.

กระสือสยาม (2019)

Od začátku jsem se trochu ztrácela v těch rodinných vazbách. Takže byly to sestry nebo sestřenice? Je fakt, že v rámci děje je to asi jedno, ale mám ráda jasno. Krasue celkem fajn, v jihovýchodní Asii je to zjevně oblíbené hororové téma. Tady je vylepšili i o světelnou bójku asi aby se nesrazily s letadlem.

Dassehra (2018)

Jejda, tak to se bohužel nepovedlo. Ta Yana Gupta mě tam trochu vyděsila.