R (2010)

Podle mě často nelogický chování vězeňskýho personálu, systému i samotných vězňů, ale na druhou stranu, co já vim, jak to v kriminálu chodí. V mnoha směrech průměrnej film, kterej mi zapomněl nabídnout co sliboval - "odproštěnost od všech klišé, která se ve filmech za mřížemi objevují." Favoritem filmů podobnýho ražení pro mě zůstává Waughův Zločinec.

Jiné nebe (2010)

Asi sem v tom nošení dvaceti pytlů namísto jednoho a v pětiminutovej tichej jízdě autem namísto dvacetivteřinový viděla poetiku. Nenudilo mě to, vidět znova bych to ale nezvládla a režisér provdávající svou dceru (film) za ženicha (festival), který je jí doufejme hoden, je nafoukanej idiot.

Cinematerapie (2010)

Škoda, že tam nebylo míň postav, nebylo to kratší a klouzalo se to v podstatě jen po povrchu terapeutickýho záměru dokumentu.

Život za časů války (2009)

Nechápu nadšení lidí v sále a největší ovace, který sem na mff kv 2010 zažila. Průměrná komedie s nesympatickym humorem, která se snaží mravoučit.

My Best Friend's Birthday (1987)

kéž by dostal každej, kdo si hraje na režiséra, dar od sudiček takovej, jakej má tarantino..

Věc (1982)

Během sledování sem si netroufla usnout, přestože se již schylovalo k půlnoci, byla sem fyzicky i mozkově unavena a nadto ještě zachumlaná v pohodlné a vyhřáté posteli. Všechny palce nahoru.

Kick-Ass (2010)

na víc hvězd vtipy málo vtipný, "hrdina" Dave neúnosně klišovitej loser a akční scény trumfl Tarantino už ve dva tisíce třetím Kill Billem

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

příšernost od odpudivýho názvu přes plochý a nesympatický charaktery až po samotnej pro tenhle žánr naprosto zvomílanej "děj"

Smrt čeká všude (2008)

Bigelow je jedna z mála "žen s koulema", která se snažila naservírovat válečný drama relativně novátorsky. Občas zbytečně natahovaný a logiku s realitou postrádající. Na druhou stranu dechnutícídržet a některý scény budu mít problém dostat z hlavy.

Idioti (1998)

Trier je strašidelně chytrej přemejšlivej bláznivej chlapík, kterej film co film testuje hlubiny mojí emocionálnosti, vkusu a tolerance.