• Pohádka

Definice lásky (2012) (TV film)

,, Život není to,co chceme,ale to,co máme." Krásný a bohužel pravdivý citát ve velmi slušném filmu, který je pro mě zajímavým zamyšlením nad vztahy.

Staříci (2019)

Staříci nejsou špatní, jsou však na mě příliš pomalí, děj je jasný od začátku a ničím pak už nepřekvapí.

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Překvapivě zajímavý,pro mě dost k zamyšlení nad dnešní dobou a vztahy,nad falší mezi kamarády i rodinou. Konec byl divně pozitivní a přitažený za vlasy, také nevěřím, že by na to v reálu někdo přistoupil, jistě ne každý. Přesto hodnotím vysoko

Bestiář (2007)

Překvapivě docela dobrý a zde podhodnocený snímek. Samozřejmě jsem,jako asi každý,v jednom kuse žasla nad naivitou a často nelogickým chováním hrdinky jak vystřižené z červené knihovny,ale postavy tam často odpovídaly prototypům skutečných lidí. Občas jsem se i zasmála, třeba když Vašut přišel do pokoje v pavích trenýrkách.

Milo a Murphyho zákon (2016) (seriál)

Nudné, nevtipné, příšerně uřvané a ještě to napodobuje Pheenease a Ferba a občas se tam objeví i postavy odtud.

Vampirina (2017) (seriál)

Líbí se dětem, mně moc ne.

Utajený šéf (2018) (pořad) odpad!

Nahrané, trapné, hrozné. Ztráta času. Rychle přepínejte.

Gejša (2005)

Hodnotím velmi vysoko,jde o dobře natočený zajímavý příběh, přesto nemůžu udělit plný počet pro konec jako z červené knihovny a celkově jsem nepochopila,jak se hlavní hrdinka mohla již v dětství zahledět do ředitele a už vůbec ne že on do ní. Stejně tak asi nikdy úplně nepochopím důvod, proč někdo gejša chce být a co to dotyčné přináší. To je však Japonsko a jeho kultura,ne ta naše.

Bába z ledu (2017)

Velmi dobré,jen nedotažený konec trochu zklamal.

Zpackané operace (2014) (pořad)

Mnozí účastníci patří místo plastiky na psychiatrii,ale je to zajímavý pořad.