Wonky87

Wonky87

Česko

<< předchozí 1 2
    • 24.11.2019  19:17

Ctihodný občan má kurevský koule.

• 24.11.2019  19:14
    Trash Town (studentský film) (2019)

Co tohle jako mělo bejt kurva? Soudě podle hvězd potřebujete trošku zchladit ego. Tenhle snímek sleduju už nějakou tu neděli a konečně jsem měl příležitost se podívat, aniž bych se musel trmácet do Kardanové Lhoty nebo nedej Bůh si ten film někde kupovat. Mimochodem, to jste tak za vodou, nebo vážně chcete někde prodávat film se songem Short Change Hero a House of the Rising Sun? Dle vašich slibů na sociálních sítích jsem očekával promakanou choreografii soubojů a pak vidim sotva tak namalovaný uřvaný vidláky, dva souboje, co ani nemají pořádný zvuky a nikdo neví vůbec která bije, stejně jako autoři při produkci. Dialogy utrpení, soundtrack nic moc, otravný vypravěč a příběh výsměch. Nevim kolik toho pan Leoš Kastner natočil, ale měl by se ještě učit. Tohle byl těžkej Allah Akbar pro diváka a ještě víc fanouška Mad Maxe. Sorráč.

• 24.11.2019  18:55
    Výlet (studentský film) (2018)

Takhle si to představuju! Radost tento snímek sledovat, radost hodnotit i radost vidět vyhrát dvě ceny během jednoho večera. Přeji tvůrcům spoustu úspěchů a podobných filmů do budoucna!

• 24.11.2019  18:53
    Naděje umírá po poledni (studentský film) (2019)

Výborně, další nesnesitelnej fakan v hlavní roli, kterej ještě k tomu poskakuje na pódiu... už fakt ne pls...

• 24.11.2019  18:52
    Why So Sirius (studentský film) (2018)

Sirius (Black) to možná je, ale serious už tolik ne. Šlo to zmáknout líp.

• 24.11.2019  18:49
    Jedničky a nuly (studentský film) (2019)

Takhle to maj amatéři dělat! Když občas nějakej záběr poserete, nevadí vám se ztrapňovat, ale pořád dokážete bejt vtipný a zábavný, tak proč ne? Jelikož tématika snímku je mi blízká, o to víc jsem se pobavil. Souhlasím s komentářem příjemného překvapení a gratuluju k vítězství na FFČV 2019.

• 24.11.2019  18:46
    Náhoda (amatérský film) (2019)

Náhoda byla, že jsem se tohle dokázal dodívat do konce.

• 24.11.2019  18:44
    Koniec Thomasa Morrisona (amatérský film) (2019)

Kluci a holky, zkopírovat už i Tarantinovo písmo, nemluvě o kapitolách, je vážně trapné a nevkusné.

• 24.11.2019  18:42
    Kouzlo okamžiku (studentský film) (2009)

Ano, Kouzlo okamžiku mi umožňuje krásně nadechnout a zamyslet se, proč se něco takového prezentuje na festivalu jako film. Budiž něco málo za pěkné sluníčkové záběry.

• 24.11.2019  18:35
    Mlíkař (studentský film) (2019)

Budem na sebe čumět, dokud jeden z nás nechcípne? Pane Citnar, pointa?

• 24.11.2019  18:34
    Edgar Allan Poe: Zradné srdce (studentský film) (2019)

Bolelo mě z toho oko.

• 24.11.2019  18:30
    Alternate (studentský film) (2019)

Tohle že zmákli Slováci?! WOW!

• 24.11.2019  18:29
    Inhaereo (studentský film) (2019)

Po Inhaereo jsem potřeboval inhalátor.

• 24.11.2019  18:28
    Spokojné manželstvo (studentský film) (2019)

Ježiši, to jste to fakt točili v 60 FPS, nebo jsem z toho byl až tak mimo?

• 24.11.2019  18:26
    Kukačka (studentský film) (2019)

Ten spratek v hlavní roli je totálně na pěst, jsem jediný komu tak lezl na nervy? Pane Okamura, úmysl?

• 24.11.2019  18:24
    První večeře (studentský film) (2019)

Mezi studentskými filmy po dlouhé době upřímně úsměvná podívaná, palec nahoru režisérovi a štábu.

• 24.11.2019  18:23
    Milosrdná lež (studentský film) (2019)

Viděno na FFČV 2019, konečně příjemnější a serioznější podívaná mezi těmi braky, které jsem tam musel bolestivě přetrpět.

• 24.11.2019  18:20
    Modrá chryzantéma (studentský film) (2019)

Kytky jedou bomby. Doslova. No úlet...

• 24.11.2019  18:13
    Joker (2019)

Jedním slovem veledílo. Nemám slov.

• 9.8.2019  00:33
    Batman a Robin (1997)

Na tohle opravdu nemám co říct... Doufám, že tvůrci chodili i s herci alespoň rok kanálama.

• 9.8.2019  00:32

Po změně režisérkého křesla, které bohužel v případně starého dobrého Batmana můj oblíbený pan Burton opustil, se naštěstí nejedná o takovou tragédii, jak jsem očekával. Zdařil se soundtrack, příběh a hlavně obsazení. Byť jako celek rozhodně slabší než minulé díly, tak upřímně Batman Forever mile překvapil.

• 9.8.2019  00:29
    Nerozvážní 2 (amatérský film) (2016)

Nejméně povedený díl z celé trilogie. Kýčovitý dialogy… Místama trapnost, obrovské díry v příběhu, který skáče naprosto chaoticky a nevkusně tam a zase zpátky. Oproti poměrně vtipné silně amatérské jedničce ve spoustu ohledech krok zpátky. Mělo to své lepší momenty, které se bohužel v těch nepovedených ztrácí. Hůř se zde odpouští stáří (či mládí?) herců. Ale značně se oproti minulému díla posunula “technická úroveň” pokud to tak mohu nazývat a finále se relativně povedlo, stejně tak cliffhanger. Nejnižší sledovanost ze všech tří dílů na YouTube je ale rozhodně odpovídající.

• 9.8.2019  00:20

Je to sice ujetá prasárna, ale překvapivě dá se na to koukat a sem tam vyvolá pocit odpovídající smíchu či úsměvu.

• 9.8.2019  00:18
    Taxi 5 (2018)

Přesně ten typ odpadu, který neměl nikdy existovat. Nedá se svítit.

• 9.8.2019  00:18
    John Wick (2014)

První díl tohoto dnešního fenomému řadím mezi špičku celosvětové kinematografie posledního desetiletí. Víc netřeba dodávat.

• 9.8.2019  00:13
    V hlavě (2015)

Kdo by čekal tak silnou myšlenku u něčeho tak nenápadného... Klaním se.

• 9.8.2019  00:10
    Pustina (TV seriál) (2016)

Asi jsem to nepochopil, ale tohle mělo bejt napínavý nebo nedej Bože emotivní? Oceňuju jen kameru a trochu atmošku, jinak odpad.

• 9.6.2019  02:22
    Nerozvážní (amatérský film) (2015)

Upřímně netuším, jak k tomuto snímku přistupovat. Pokud bych na první díl Nerozvážných měl pohlížet jako na "filmové dílo", které jsem objevil úplnou náhodou bez znalosti různých okolností a podmínek, tak bych spíše hodnotil odpadem či jednou hvězdou. Nicméně! Moc dobře vím, kam to tvůrci v následujících letech dotáhli a jak dokázali zlepšit svou úroveň. Proto k jejich prvnímu projektu je potřeba přistupovat s dost značnou nadsázkou a spíše než samotný film ocenit jejich snahu či odvahu. Navíc naprosto vyráží dech fakt, že tento a zároveň první film je točen na stejnou “kameru” jako o 3 roky mladší - znatelně hezčí počin “Srdce Zóny” K filmu samotnému, nebudeme si nic nalhávat, je v mnoha ohledech strašný ať už je to zvuk, herecké výkony či mnoho dalších aspektů. Z druhé strany nemůžu říct, že bych se nudil případně vůbec nesmál. Byť tvůrci odporně vykrádají Tarantina a další mafiánské klasiky, tak jsem se osobně bavil a rozhodně investovaného času nelituji, čehož byste si pánové měli vážit. Film špatný, ale tento první krok (nikoliv krůček) opravdu oceňuji! P.S. Jako první počin rovnou celovečerní trilogie?! To je teda pořádné sousto na úplné amatéry…

• 2.6.2019  15:18
    Srdce Zóny (amatérský film) (2018)

K tomuto snímku jsem se dostal úplnou náhodou a rozhodně upoutal mojí pozornost natolik, že rozhodně plánuji zhlédnout veškerou tvorbu amatérského studia Goldenview Films a Bohdana Čermáka. Ale o tom až jindy. U filmu mě rozhodně zaujalo odvážné označení “první celovečerní český post apo film”. Nechtělo se mi tomu věřit, ale strýček Google nedokázal toto tvrzení potvrdit ani vyvrátit, alespoň tedy k podzimu 2018. Pokud něco takového v minulosti existovalo, tak opak se zdá pravdou a žádný celovečerní post apo film není dohledatelný. V tom případě tedy klobouk dolů už jen za tento fakt. Kde začít? Rozhodně cítím obrovský potenciál, Srdce Zóny obsahuje v sobě to něco, co se jen tak nevidí ale bohužel s hromadou nedostatků. Omlouvám se za případnou neobjektivitu, jelikož jsem viděl Čermákovo filmy od nejnovějších až po nejstarší, tudíž pravděpodobně opačně než jiní hodnotitelé a tak starší počiny beru opravdu s velkou nadsázkou. Autoři od svých počátků učinili neuvěřitelný pokrok, stále opakují ty samé chyby a měli by provést určitou “rekonstrukci” jak hereckou, tak scénaristickou. Netvrdím, že je to úplně špatné ale vyprávění, struktura potřebuje prostě změnit, překopat nebo se k tomu stavět více precizně. Čermák by měl možná scénář přenechat někomu jinému, případně si o tom něco více nastudovat, vypilovat dialogy, soustředit se na maličkosti a tak dále. Na druhou stranu každý snímek těchto tvůrců mě víceméně bavil od začátku do konce a to se v mé filmové knihovně jen tak nevidí. Lze vidět, že rozpočet nepatřil mezi silné stránky produkce a předpokládám že celá tvorba probíhala “na koleni”. O to větší úcta patří výsledku, protože i přes nedostatky je tu solidní zážitek, který mne rozhodně neurazil, naopak v určitých bodech velice překvapil. Následují herci. Z mé strany bohužel zklamání a minulý snímek “Co tam vidíš (2017)” si vedl tedy v tomto mnohem lépe. Jednak k post apokalyptickému zaměření by se měli tvůrci více poohlížet k dospělejším hercům (ano rozumím rozpočtu ale…), protože kvalitní herci mohou zážitek zvednout do oblak, přece jen co Vás zaujme více - duel dvou mladých, poměrně “zachovalých” frajerů nebo vrásčití, 50letí vousáči? Komentáře zmiňují jen všeobecně herecké výkony, což je škoda, takže já to s prominutím trochu rozeberu. Formánek to celé táhnul od začátku do konce, o tom se snad ani nemusíme bavit. Bláha si taky vedl poměrně slušně, Král také neurazil, byť měl větší potenciál a mohl by na sobě dost zapracovat. Ale Holman - jedna velká katastrofa nezlobte se na mě. Za to režisérovi a dalším velkej palec dolů, upřímně nechápu takovou volbu HLAVNÍ role. Artikulace, výslovnost, k tomu otravná postava, bez kterého by byl celý film znatelně lepší. Už jen po úvodní scéně jsem měl chuť celej film zavřít. Někoho takového do hlavní role už prosím NE. Příběh jinak nebyl špatný, byť nevyužitý ale obsahoval zajímavé zvraty, ať už sniper v luxusní pustině, nebo zrada hlavního charakteru. Akční pasáže tavké velmi povedené, obzvlášť na amatérské úrovni. Lokace mne zaujaly, Karlovarský kraj se opravdu může chlubit “post apo” prostředím. Můj osobní dojem ze Zóny jako takové - velice nevyužitá. Celý zážitek mnoho aspektů dost sráží, ať už se jedná o malý počet herců, jednotvárnou věkovou kategorii, nedostatečně zobrazené například poškození na zdraví, nějaká ta armáda, více civilistů a podobně. Příště by to chtělo zapojit více emocí, divák si v žádném případě nevybuduje osobní pouto k nikomu z hrdinů. Bavíte mě kluci opravdu. Ukazujete světu, že to jde ALE… Ještě Vás čeká dlouhá až krvavá cesta, pokud chcete něco dokázat. Máte co zlepšovat, ne že ne. Mazat med kolem huby nebudu. Chtěl jsem dát 3 hvězdy ale tak dlouhodobá snaha s nulovým rozpočtem, telefonem jako kamerou (vizuál byl více než zajímavý), se zkrátka musí ocenit. Snad Vám bude moje moje recenze aspoň trochu platná narozdíl od komentáře zdejšího drzýho vypatlanýho spratka jménem “Viky98” . Jmenovaný si zde očividně řeší své závistivé komplexy, jelikož má tu drzost takhle veřejně přes klávesnici špinit jednotlivé osoby. Upřímně by mě zajímalo, jestli by takhle ostrej zvládl být i osobně. Kluci - za snahu a nadšení, které takhle intenzivně dokáže vyvolat málokdo. A rozhodně se mě už nezbavíte, těšim se!

• 2.6.2019  15:00
    Vejška (2014)

1* za technické zpracování, jinak další český odpad.

<< předchozí 1 2