Vlastníci (2019)

Hodnocení neodpovídá a nadšené komentáře také ne. Čekali jsme mnohem víc. Postupně se komedie mění v nepěkné drama s divným koncem.

Kateřina Veliká (2019) (seriál)

Velké zklamání. Nezáživný seriál, který ničím nezaujme ( jsem milovnice historie i historických seriálů - aby nedošlo k omylu :). Helen Mirren je úžasná …..jako Alžběta, ne jako Kateřina. Nic proti, ale nejlepší má za sebou a měla by zůstat u anglických panovnic, které jí jdou (šly) úžasně.

Tátova volha (2018)

Tak tohle bylo opravdu hrozné! Komedie? Nezasmála jsem se ani jednou..a že jsem se snažila. Ano - trošku moje vina - kdybych se předem podívala na filmy tohoto režiséra, tak bych věděla, že už pár let nic co by byl můj šálek kávy, nenatočil. Film byl vyloženě "marný" a ani výkony a obsazení známých herců nepomohlo. Jsem vděčná jen za jednu věc - že jsem na něj tehdy nešla do kina, ale sledovala až teď na televizi....Protože to bych byla teprve naštvaná za vyhozené peníze.

Dívka ve vlaku (2016)

Mnoho povyku pro nic. Dlouho jsem čekala, dlouho se těšila. Film je podle mě úplně marný, nic na tom nezměnila ani skvělá hlavní hrdinka.

Tajemná nahrávka (2011) odpad!

Nešlo o nahrávku hudebníka, ale hudebnice - zpěvačky - to jen k popisu filmu. Zvládla jsem se dodívat do konce (který byl snad úplně nejtrapnější z celého filmu) , ale jen kvůli tomu, že jsem musela čekat na antibiotika! Horší film jsem opravdu dlouho neviděla.

Já, Simon (2018)

Nevím, zda to bylo nebo nebylo vyumělkované a myslím, že dneska tohle mladí berou úplně jinak. Každopádně zajímavá sonda do života homosexuálního teenegera, přesvědčiví herci. A na konci jsem skoro brečela - a že se mi to nestává často! Vlastně skoro nikdy :)

Velvet (2014) (seriál)

Naprosto super seriál. Prostředí módního domu, padesátá a šedesátá léta - ženy v šatech a muži v kvádru. Seriál měl sice místy zbytečné prodlevy nebo naopak některé téma zbytečně rychle odbyl, ale celkově to byl moc fajn seriál.Nechyběl v něm humor a my s dcerou jsme si ho prostě zamilovaly! :)

Šest královen Jindřicha VIII. (2016) (seriál)

Moc pěkně udělané. Stále se objevuje něco, co člověk ještě o této rozporuplné osobnosti a jeho manželkách neví.

Dívka s perlou (2003)

Nádherný film pro ženy, které mají rády filmy s historickým námětem. A Scarlett byla snad "hezčí" než opravdová dívka. A svou roli sehrála famózně