• Pohádka

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Pohádka se mi líbila. Dobře zvolené téma. Herecké výkony taky dobrý. Trochu to kazil špatný dabing princezny. To máme málo, mladých českých hereček, že musíme hledat v zahraničí?

Černí andělé - Help For You (2001) (epizoda)

Tohle je dle mého názoru nejlepší příběh téhle série. Dokonalá zápletka, výborné herecké výkony.

Labyrint - Série 1 (2015) (série)

Moc hezky zamotaný příběh. Byl jsem strašně zvědavý, jak to dopadne. Seriál je temný a depresivní, ale velice působivý. Těšil jsem se na každý nový díl.

Tři králové (1998) (seriál)

Jeden z nejlepší českých seriálu tohoto válečného období ! Protektorát asi nebyla žádná sranda ( asi něco jako koronavir karanténa)...to byl vtip :o).... Perfektní herecký výkon - především Vladimíra Javorského. Nejlepší seriál zabývající se protektorátem co byl natočen po roku 1989. Prostě skvělé,

Sedmero krkavců (2015)

Tahle pohádka se povedla, nejen díky výborné režii, Alice Nellis. Ale především, díky dobře zvolenému hereckému obsazení. Litoval jsem nebohou Marthu Issovou, když musela holýma rukama trhat kopřivy, aby mohla vyrobit košile. Po zádech mi přeběhl mráz, když Martha na podpálené hranici došila poslední košili. A se slzami v očích, vyhodila košile do vzduchu, a zavolala své bratry.

Na střeše (2019)

Když tak o tom filmu přemýšlím. Je to vlastně příběh novodobého Robinzona a jeho věrného sluhy Pátka!

Černí andělé - Requiem (2001) (epizoda)

Dobrý příběh. Běhal mi mráz po zádech. Jen mě trochu překvapilo, že ta úřednice co v bance přijímala, několika milionový vklad Jiřího Schmitzera. Se ani moc nedivila. A to jistě byla ve sdělovacích prostředcích jistě zmínka, o loupežném přepadení, při kterém byla zcizena stejná částka. :o)

Černí andělé - Červená karta (2001) (epizoda)

Děj postupně gradoval až ke konci, který jsem očekával. Tolik krve na závěr snad nebylo nutné. Ale za mně dobrý.

Kobry a užovky (2015)

Bavilo mně to. Dobrý příběh. A Kryštof Háde, byl v roli feťáka excelentní.