Ajťáci (2006) (seriál)

Britsky humor naprosto miluji tak co dodat jednoduse bozi. Nektere hlasky dokonce hńadchnou programatory. Takpkud jste vystudovali prumyslovou skolu tak se podelate smichy

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Naprosta bomba dlouho se nam neobjevil western a hned takovy perfektni. poslednich 20 minut filmu mi vyschlo v krku a po filmu jsem musel vypit aspon litr vody a o vyschlich vickach ani nerikam

Olověná vesta (1987)

Naprosta dokonalost a priklad toho jak vojenske prostredi dokaze privest cloveka na prah psyhologickeho vnimani svych cinu snimek se da jen srovnavat s Cetou

Constantine (2005)

Dokonalý výsměch vecnych protikladů a krasne stvarněných

Lovci duchů (2005) (seriál)

Skvely neokoukany namet ktery se zalibi, an vic jestli je polozen do hluboke noci tak vam beha mraz po zadech. Ja jsem se opravdu bal a byl jsem furt v napeti uz se tesim na druhou serii

Společnost mrtvých básníků (1989)

Film me velice oslovil Robina Willamse mam opravdu rad. Netradicni prostredi me vtahlo do deje a jelikoz jsem momentalne ve stejnem veku jako studenti tak pocity byli jeste silnejsi a s vecim pochopenim. Kdyby mi bylo 40 dal bych 4 * ale ted je to jasne skvely film a skvela rezie s perfektnim koncem ktery zahreje na srdci.

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Film nezklamal, i kdyz nektere scenky replikatoru mi spise pripominaly terminatora, ale i tka zaujal a jelikoz jsem veliky fanousek stargate tak jsem byl v napeti temer cely film

Já, legenda (2007)

krasne natoceny film ktery svym originalnim napadem vtahne do deje. S hrdosti jsem sledoval psychiku Will Smitha a je poznat ze kdyz je clovek sam tak naprosto zesili ale presto spasi svet

Temný úsvit (2006)

Dlouho mi myslenka hlave vahala jestli 4 nebo 5 hvezdicek, nakonec 5 zvitezila nebot dlouho zde nebyl pravdivy pribeh plny nejistoty a myslenky zoufalstvi a co bude dalsi sekundu nejasne. Obzvlast se mi libila druha polovina filmu kdy Duan umira, v ten okamzik ve me zavladnul smutek.

Sedm (1995)

Nejlepší Thriller který jsem kdy v životě viděl, snímek kde lest vyhraje nad beznaději. Konec filmu me doslova zvednul ze židle a v otevřené puse mi už dávno vyschly sliny. David Fincher je muj nejlepší režiser a na dlouho zůstane