Joe (2013)

"za chyby povazuji jen ty, ktery se nedaji napravit"...redneck story. nejak se jim v holymudu dari. a me to bavi. ps: bude tady klaster s tema malejma deckama co maji na cele cervenou tecku. jako by na ne mirila snajpa....

Voormanův problém (2013)

protoze uz si nemuzu byt jisty nicim, davam pet hvezd, abych si to u nej neposral.

Stárnoucí gigolo (2013)

turturrova cast je velmi osobita a originalni. scenar je evropsky a kamera nekomercni. allenovska cast je velmi allenovska, nechybel for na zida i na hitlera. ani bych se nedivil, kdyby si to napsal sam. je bozi zase videt mistra na place, moc me mrzi ze uz nehraje.

Nejhledanější muž (2014)

hoffman je k posrani vybornej. a corbijn to natocil tak uzasne jinak, ze nelze nez smeknout.

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

vtipny, romanticky a chytry. popsal cast meho zivota. co se tyce gagu, chytil treti dech.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

pekne privitali snipese zpatky do hollywoodu. pekne banderas ukazal ze neni sezoni herec. jo a ford...se ma asi dobre. a gibson si zaporaka uzival a ja si uzival cely film. ...

Zátah: Vykoupení (2011)

mame tady noveho mistra akcnich filmu, navic se smyslem pro esteticno a originalitu. kamera snima paradni uhly a se svetlem si hraje jako fotograf. podobne na me pusobil desperado v dobe jeho premiery.

Strážci Galaxie (2014)

Máme tu nové Hvězdné války. Král je mrkev, ať žije král.

Díra u Hanušovic (2014)

uplny opak babovresk. promysleny zabery, vypointovany fory. precizni prace s kamerou, timing strihu na pokraji dokonalosti. jen mi tam chybel budar.