• Thriller

Royal Flash (1975)

parádní komedie, u který jsem se za břicho popadal...:)

Wrestler (2008)

Jestli čekáte krev a násilí, budete zklamaní. Jestli záři lamp a vyvoněný pózy amerického wreslingu, tak taky. Jediný, čeho se dočkáte je bída, smutek, slzy v očích a smrt. Velmi silné drama, které si nehraje na hollywoodské par-excellance. Jsem opravdu dojat. Životní role Rourka.

Odpískáno (1996)

Anglické, deštivé s černým humorem a nádhernou hudbou.

Americká krása (1999)

Hodně jsem se nasmál, ale taky mi ztuhl úsměv, když jsem se v tom filmu párkrát viděl. Rozhodně silnej zážitek.

2 roky prázdnin (1974) (seriál)

Taky souhlas s Gimli. Úvodní skladba je snad to jediný, co si ze seriálu pamatuju. Už je to fakt hodně dávno.

Kořeny (1977) (seriál)

Parádní seriál, kterej dávali vždycky v úterý v podvečer. Škoda, dal bych si reprízu. Vzpomínám si, že jsme to prožívali celá rodina. Jo jo, kunta-kinte :)

Po přečtení spalte (2008)

Parádní podívaná, kde se postavy navzájem dokonale prolínají do absurdního konce. A to je to, co se mi Coenovcích líbí. Na začátku si nikdy nejste jisti, jak to celé skončí. Velké překvapení byl naprosto nečekaný a potrhlý Brad Pitt.

Soumrak dne (1993)

Opět dokonale excelující Anthony Hopkins a tvrdohlavá Emma Thompson. Rozhodně jedno z nejsilnějších dram o nevyřčené lásce, které jsem kdy viděl.

Dokonalá bouře (2000)

Naprosto dokonalé vizuální efekty. Usadit se a nechat se pohltit do té nejvěší vlny. Parádní podívaná