• Pohádka
  • Rodinný

Prezidentka (2022)

Krásná oddechová pohádka.  Výborné herecké výkony. Nádherné záběry Prahy, kouzelná zahrada "Ondřeje Vetchého".

Vlastníci (2019)

Úžasný záznam něčeho tak obyčejného,  jako je schůze vlastníků,  do níž je vložena psychoanalýza členů úzce spojená s historickým pozadím.  Úžasné herecké výkony, kamera, režije.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Seriál se mi líbí. V druhém díle mě zaujala ochrana duševního vlastnictví - autorské právo - odvedené ad absurdum, dva semestry práva absolvováné bezdomovcem  Lubošem se projevily:-) Zasmáli jsme se castingu, to bylo skvostné. Když jsem viděla lišku v autě, napadla mě souvislost s Liškou Bystrouškou, ale byla to Marcela, které se útěk nevyplatil. Tu lituji, ale doufám, že její představitelka se těší dobrému zdraví. A já se těším na další díly 🙂

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Komedii jsem viděla podruhé a náramně jsem se bavila. Úžasná Anička Polívková, výborná Eva Holubová, Klepl, Navrátil.

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Skvělá komedie, výborná Anička Polívková. Opravdu jsem se zasmála!

Pan profesor - Výška (2022) (epizoda)

"Výškou" jsem byla nadšená. Skvělé výkony všech, zvláště pak "Dominika" a "Elišky".

Podezření - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Melíšková výborná, Hanuš výborný, Trojan výborný a Barešová skvělá! Děj úžasně graduje 🙂