• Fantasy

Jackpot (2011)

Tento film má perfektne bavil a vždy keď si zpomeniem na scény z neho no proste čiernohumorná komédia ako má byť,neopozeraní herci a reč , pecka

Nebe (2002)

ten film som videl po rokoch znova,je skvelý, minimalistická hudba sa mi veľmi páčila, film treba vidieť v origináli , neznášam dabingy

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Jack, Nicholson v najlepšej forme, skvelé herectvo, pekné dámy, zábavná jazda , kto ten film nevidel má medzery

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Milujem tento film,na staré kolená pãn režisér urobil úžasnú prácu, ten film to je čistá extãza, vizuãlny orgazmus, no úchvatný, yes.

Pelíšky (1999)

Pelíšky si pozriem kedykoľvek, hlášky z filmu zľudoveli, ako keby so mnou vyrástli, skvelí herci, príbeh perfektne osadený do minulého režimu, perfektné , kiež by taký film natočili každý rok

Skleněný pokoj (2019)

Glass room ma sklamal, v priebehu filmu som sa začal nudiť, chýbal tam akýkoľvek spád,nefungovalo to ani ako dráma, ani ako ľúbostný príbeh ani ako historický film, jeden architektonický skvost- vila a zahraniční herci sú dosť málo, knihu som nečítal , ja by som to videl na dokument , škoda peňazí.