Joker (2019)

Temný, realistický psycho drama s prvkama anarchismu.. K tomu neuvěřitelný výkon Phoenixe.. Co dodat.. Doporučuji opravdu všem. Pro milovníky pochmurnějších filmů snad povinnost. 666/10

Avengers: Endgame (2019) odpad!

"Takový výkal by i záchod odmítl.." Ze zoufalství natočený "film" a s jedinou touhou.. Vytřískat z poblázněných fanoušků Marvelovek další peníze. Zápletka byla skrytá asi jako kečup na bílým triku, 2 hodiny patetického tahání emocí i přestože bylo zřejmé že se všichni vrátí.. Absolutní absence prvku překvapení a všeho co by měl mít film s hodnocením 86 % Ale v dnešní době hoďte do filmu CGI zakončete to Happy endem a máte zaručeně úspěch.. Bravo Marvel nezklamali jste

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Po shlédnutí tohoto dílu sem měl pocit, že nedýchám ten "správnej" vzduch .. Naprosto famózní

Řbitov zviřátek (2019)

Říkal sem si, že na takový film do kina prostě musím jít a nebyla to chyba. Více než slušně zpracovaný snímek podle předlohy Kinga s vynikajícími herci a obdivuhodnou atmosférou. Do psané podoby sem byl naprosto pohlcen, tudíž sem se obával že u filmu budu zklamán, ale naopak, byl sem příjemně překvapen jakou si dali práci s detaily a nemůžu dát jinak než 4 ****