Smysl pro tumor - Epizoda 4 (2024) (epizoda)

Zasloužený glow-up pro už tak vydařený seriál. Kdyby se v Česku každé dílo dokázalo takhle vybrousit, už bych nemusel koukat na nic zahraničního.

Únos letadla - Připravit, připravit, připravit (2023) (epizoda)

Neříkám, že celá tahle minisérka, ale zejména její finále bylo bez mušek a nemuselo se využít nejedné okaté scénáristické berličky, já byl ale stejně tak zaháčkován po celou dobu, že nejde ve výsledku hodnotit jinak. Fakt neprávem polozapomenutý černý kůň loňské letní sezóny.

Únos letadla - Jednejte pomalu (2023) (epizoda)

Kdyby Apple dokázal sypat takhle kvalitní minisérie místo bezduchých pokusů o čtvrtou reinkarnaci Godzilly, rád bych si službu předplácel i pravidelně. Protože by se to sakra vyplatilo.

Únos letadla - Méně než hodina (2023) (epizoda)

Napětím se dá prokousávat, zvraty na mě fungují a netrpělivě očekávám další rozuzlení. Propojení s děním na povrchu rovněž funguje na výbornou.

Sedm schodů k moci - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Po seriálu, co vznikl pro Primu, ale ustálila se na něm taková procenta, jsem pokukoval už nějakou dobu, ale Primu+ jsem si zkrátka nechtěl předplácet. Teď to tedy konečně dorazilo do klasického vysílání, my zkusili a už netrpělivě čekáme na druhý díl. Zatím fakt good.

Únos letadla - Bez odezvy (2023) (epizoda)

Quality TV se začne za chvíli fakt točit hlavně pro Apple. Neříkám, že na co sáhnou, to vykřešou dozlatova, ale tenhle námět si nedokážu představit pod palcem jiného studia.

Únos letadla - Nakresli slepý (2023) (epizoda)

Hodně efektivní cliffhanger jako třešnička na dortu už tak zběsile napínavé epizody. S tím, kolik konzumuji seriálů, se mi fakt dlouho nestalo, že bych u některého seděl tak zařezaný s naprostou ignorancí okolního světa.

Únos letadla - Tři stupně (2023) (epizoda)

Prostory letišť i letadel samotných prostě miluju, jsem tak trochu avgeek a neodradí mi v tom ani dílo, co by ve mně mělo vyvolat spíš strach z létání. Konec epizody hodně šokující, takový zvrat jsem nečekal.

Únos letadla - Poslední výzva (2023) (epizoda)

Tak dlouho jsem tuhle minisérii odkládal, až jí slupnu co nejrychleji. Fakt výborný thriller, kterému to bude v seriálovém hávu dost slušet.

Odpočívej v pokoji - Tebe beru (2002) (epizoda)

Za mě konečně zase spokojenost, náznak pro dění ve třetí sérce, kde se asi hlavně Nateovi změní život, tu je, tak se necháme překvapit.